Home / آموزه های خود برتر / مدیتیشن دریافت راهنمایی از خود برتر

مدیتیشن دریافت راهنمایی از خود برتر

مدیتیشن دریافت راهنمایی از خود برتر را با آگاهی از تنفس شروع می کنیم. یک نفس عمیق از طریق بینی بکشید، اجازه دهید با هر دم شکم شما منبسط شود، چند ثانیه هوا را نگه دارید، و سپس به آرامی از طریق دهان هوا را به بیرون بدهید. بگذارید بدنتان با هر بازدم ریلکس شود.

از شما می خواهم تا آگاهانه تنفس خود را آهسته تر کنید، از طریق بینی هوا را به داخل بدهید، چند ثانیه نفستان را حبس کنید، و سپس از طریق دهان بازدم را انجام دهید.

با هر نفسی که می گیرید، بدنتان ریلکس می شود، ذهنتان بازتر و متمرکز تر می شود. از طریق بینی نفس بکشید، چند ثانیه حبس کنید، از دهان هوا را به بیرون بدهید.

یک توپ انرژی را در قلبتان تصور کنید. ببینید که این توپ از چاکرای قلب، که رنگ آن سبز یاقوتی و صورتی است، انرژی می گیرد. بگذارید چاکرای قلبتان گشوده شود. ببینید که مانند یک گل، گلبرگ های آن تاب می خورند و باز می شوند. چاکرای قلب شما حالا کاملا باز است.

خیلی آرام توپ انرژی را به سمت بالا حرکت دهید. حس کنید که از قفسه سینه تان بالا رفته و به چاکرای گلو می رسد. این توپ از چاکرای گلو، که آبی رنگ است انرژی می گیرد. بگذارید چاکرای گلویتان کاملا باز شود.

مجددا، خیلی آرام، توپ را به سمت بالا تا چاکرای چشم سوم که بین دو چشم قرار دارد، ببرید. این توپ نوری از چاکرای چشم سوم که به رنگ ارغوانی است انرژی می گیرد. بگذارید این چاکرا کاملا باز شود.

مدیتیشن دریافت راهنمایی از خود برتر

 

توپ نور به آرامی به حرکتش به سمت بالا ادامه می دهد، از مغز عبور می کند، همین طور که با چاکرای تاج ادغام می شود، کم کم به رنگ بنفش در می آید.

بگذارید توپ انرژی از چاکرای تاجتان خارج شود، و از بالای سرتان آزاد شود. توپ از طریق طناب اختری شما و از طریق چاکراهای بالاتر شما، به سمت خود برترتان می رود.

اگر او را می شناسید، نام خود برترتان را چندین بار در ذهنتان تکرار کنید تا به این ارتباط بیشتر کمک کنید.

حالا شما کاملا به خود برترتان متصل هستید. خود برترتان را مانند یک فرشته ی طلایی رنگ بروی یک تخت پادشاهی ببینید. او خود واقعی شماست.

شما مسحور زیبایی و نور هستید. چند دقیقه در این تصویر زیبا غرق شوید. بگذارید ذهنتان آرام و پذیرا باشد. شاید خود برترتان پیامی برای شما داشته باشد.

خیلی راحت و آرام باشید و منتظر هر گونه راهنمایی باشید.

(چند لحظه مکث)

حالا وقت این رسیده که مدیتیشن دریافت راهنمایی از خود برتر را به پایان ببرید. از خود برترتان تشکر کنید، و از خودتان نیز به خاطر این فرصت ارتباط تشکر کنید.

به آرامی آگاهی خود را به بدنتان بیاورید. انگشتان دست و پایتان را تکان دهید، وقتی آماده شدید، به حالت هوشیاری برگردید.

 

About مدیرکل

Check Also

هفت شیوه پیام رسانی خود برتر

خود برتر ما گاهی به وسیله نمادها، متافورها، احساسات عمیق یا رویا با ما ارتباط …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *