Home / آموزه های معنوی / قانون فراوانی-قسمت پنجم

قانون فراوانی-قسمت پنجم

۴- رابطه خود را با قانون فراوانی بسنجید

برای هماهنگی بیشتر با این قانون یا قوانین دیگر باید رابطه خود را با آن بسنجید، تا بتوانید آگاهانه قدرت آن را تجربه کنید. در قلب قانون فراوانی این عبارت وجود دارد: “از قبل به شما همه چیز داده شده است.”

شاید بخواهید این کلمات را به شکل دیگری به کار ببرید، اما عبارتی را بیابید که وقتی آن را بیان می کنید، نوری به آگاهی شما بتاباند، و با خودتان تکرار کنید: از قبل همه چیز به من داده شده است. هر چیزی که بخواهم در دسترس من است.” اگر متوجه شدید که ذهنتان با این عبارت مقابله می کند، با آن نجنگید، البته تضادهای ذهنتان را هم دنبال نکنید، فقط دوباره به عبارت اصلی تان برگردید. در نهایت آسودگی پیدا می کنید که شاید در ابتدا کمی زودگذر باشد. به خاطر این آسودگی شادی کنید. اجازه دهید این احساس در بدنتان جاری شود. هر چه بیشتر در این آسودگی باقی بمانید، احساس می کنید که ارتعاشتان از فقدان به فراوانی تغییر کرده است. از این آسایش به لذت، هیجان و قدردانی می رسید. در طول روز هر گاه که یادتان بود، این عبارت را با خودتان تکرار کنید.

۵- قدردانی

یکی از سریعترین راه ها برای گشودن قلبتان به روی قانون فراوانی فکر کردن درمورد چیزهایی است که به خاطرشان شکر گذار هستید. هر گاه دچار دردسر می شوید یک برگه بردارید و هر چیزی که به خاطرش سپاسگزار هستید را لیست کنید. حتی چیزهای ابتدایی: تنفس هوای تمیز، کوهستانها، درختان سبز. حتی چیزهای با مزه، کیک شکلاتی، دوستان خوب، کفشهای جدید. و همین طور سپاسگزاری به خاطر تمام تجربیاتی که داشتید و باعث شده بیشتر بیاموزید و بیشتر قلبتان را به روی حقایق بگشایید.

این تمرین می تواند انرژی شما را از تناقض، به گشایش و دریافت تغییر دهد.

قانون فراوانی

۶- بخشش طبیعی

اغلب ما به خاطر شرطی سازی های اجتماعی، فکر می کنیم برای اینکه انسان خوبی باشیم باید ببخشیم. البته این می تواند درست باشد، اما زمانی که چیزی را به کسی می بخشید اما این کار از قلبتان برخاسته نمی شود، احتمالا رنجشی برای آن شخص ایجاد می شود، و نتیجه خوبی برای هیچ کس در بر نخواهد داشت.

این موضوع می تواند مفهوم “قطب نمای زندگی” را پر اهمیت تر کند. وقتی که با شرایطی مواجه می شوید که باید انتخاب کنید، با آگاهی و هوشیاری آن را با فیدبک راهنمای احساسی تان چک کنید. به درونتان نگاه کنید. آیا احساس تناقض و یا مقاومت دارید؟ اگر چنین است، انجام کاری که دارید به آن فکر می کنید ایده خوبی نیست. اما آیا احساس شادی، و هیجان و سرزندگی دارید؟ پس آن کار را انجام دهید. این قطب نما در صورتی که یاد بگیرید از آن استفاده کنید، هرگز شما را نا امید نمی کند. اگر با قلبتان چیزی را ببخشید، بخشش شما برابر خواهد بود با دریافت کردن فراوانی.

این تجلی قانون فراوانی و این حقیقت است که همه ی ما یکی هستیم. اگر تو دریافت کنی، من هم دریافت می کنم. انرژی منبع یکسانی در هر دوی ما جاری است. اما اگر تلاش کنم که از یک جایگاه دارای مقاومت چیزی را به تو ببخشم، هیچ یک از ما نتیجه خوبی نخواهیم گرفت.

اجازه دهید جریان های پرقدرت بخشش، همین طور که به صورت طبیعی رخ می دهند خودشان را نشان دهند، آنها را سرکوب نکنید. برای مثال، اگر من نسبت به یکی از دوستانم احساس دوست داشتن دارم و این احساس درونم فوران کرده باشد، وقتی به او بگویم که چقدر دوستش دارم، هردوی ما این جریان عشق و نور را دریافت خواهیم کرد.

“عالم هستی نه شما را تنبیه می کند نه تقدیس. او به ارتعاشی که ساطع می کنید پاسخ می دهد. هر چه شادتر باشد، خوشبختی بیشتری در شما جاری می شود”.

این مقاله ادامه دارد…

About مدیرکل

Check Also

ده روش مقابله با خون آشامهای انرژی

همه چیز از انرژی است در سطح درون اتمی، همه ی آنچه در زندگی وجود …

4 comments

  1. واقعا لذت بردم حتما ادامه دهید . بسیار دقیق و درست بود

  2. باتوجه به این که محل زندگی بنده شهرستان …اموزش انلاین و یا وبینار میتونه راحل خوبی باشه ..

  3. متن خوندم حس خوبی بهم داد .. متن با ارتعاشات بالایی نوشته شده ..سپاس گذاریم از بابت فعالیت هاتون …فقط اموزش هایی درباره ی ریکی و انرزی درمانی و هاله بینی ..وسایر مطالب مربوط به متافیزیک تو برنامه هاتون نیس !?..من استاد ریکی میخوام که اموزش بده ..

    • متشکرم از شما. در نظر داریم برای این موارد کلاس های حضوری برگزار کنیم. در صورت برگزاری کلاس اطلاع رسانی در سایت انجام میشه.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *