Home / آموزه های معنوی / گراندینگ یا اتصال به زمین

گراندینگ یا اتصال به زمین

گراندینگ یا اتصال به زمین یک تمرین مهم است که به شما کمک می کند متعادل و ایمن باشید. در زندگی شرایط مختلفی پیش می آید که باعث می شود از مرکز خود دور شوید و ناهماهنگی ایجاد کنید. برخی از این شرایط شامل استرس، الکل، مواد مخدر یا برخی داروها هستند، همچنین اگر حساس باشید، سایر افراد نیز می توانند باعث استرس شما شوند.

خوشبختانه روش هایی برای اینکه خودتان را متمرکز یا اصطلاحا زمین کنید وجود دارد.

برخی از این روش ها عبارتند از خوردن برخی غذاها، مخصوصا غذاهای طبیعی که در زمین رشد کرده اند، بودن در طبیعت، مخصوصا پا برهنه، و همچنین مدیتیشن.

اهمیت گراندینگ یا اتصال به زمین

به جز برخی جوامعی که سبک زندگی شان هنوز سنتی است، اکثر مناطق پیشرفته تر، اتصالشان را به زمین از دست داده اند.

حیوانات اتصال خودشان را حفظ کرده اند، دیده می شود که حیوانات قبل از بلایای طبیعی مانند زلزله آن را احساس کرده و فرار می کند، آنها در هماهنگی هستند.

بشر در حال رشد آگاهی جمعی اش است، ما داریم اتصالمان را به زمین مادر قدرتمند تر می کنیم.

با اینکه این فرایند برای بسیاری از افراد تدریجی است، کودکانی که به دنیا می آیند با این آگاهی پیشرفته و این اتصال متولد می شوند.

برای بزرگسالانی که با انرژی های قدیمی تر متولد شده اند، سخت است که این تحول را ایجاد کنند، اما اگر کسی نیت کند و بخواهید غیر ممکن نیست.

خوردن غذاهای مناسب، میوه ها و سبزیجات ارگانیک، نه تنها شما را متناسب و سالم نگه می دارد، بلکه به اتصال شما به زمین کمک می کند.

با اینکه فعالیت های زیادی وجود دارد که به گراندینگ کمک می کند، برخی از انتخاب ها و شیوه های زندگی باعث می شود اتصال ما به زمین از بین برود.

یکی از بزرگترین عواملی که باعث جدا شدن اتصال می شود نوشیدن الکل یا مصرف مواد مخدر است. در این حین موجودات غیرارگانیک می توانند خودشان را به شما نزدیک کرده و شما را تحت نفوذ خودشان درآورند و اغتشاشات احساسی در شما ایجاد کنند.

زمین در حال وارد شدن به یک چرخه جدید است. و تحولات زیادی در حال رخ دادن هستند. منظور از این تحول این است که اشعه های انرژی جدیدی در حال وارد شدن به زمین هستند که روی همه ما تاثیر می گذارند. این اتفاق چیزی است که موجب “بیداری” می شود.

از آنجایی که داریم وارد یک تحول جمعی و فردی می شویم، و نور سیاره ما در حال افزایش است، برای اینکه با این جریان آگاهی همراه شویم، مهم است که متعادل و متصل به زمین باقی بمانیم.

تمرین گراندینگ

تمرین گام به گام زیر را می توانید شب یا روز هر زمان دوست داشتید انجام دهید.

۱- بنشینید یا بایستید به طوری که پاهایتان صاف روی زمین باشد. اگر می توانید به بیرون بروید، کفشها و جورابهایتان را درآورید و کف پایتان را روی زمین بگذارید.

۲- در مرکز کف پا یک چاکرای کروی کوچک را تصور کنید. تصور کنید که این چاکرا در حال باز شدن است و یک طناب سفید از آن بیرون می آید و به سمت مرکز زمین می رود.

زمین مادر

۳- تصور کنید این طناب شما را به چاکرای ستاره زمین (earth star) شما، حدود یک متر زیر سطح زمین متصل می کند. تصور کنید که این چاکرا وقتی به آن متصل می شوید شروع به چرخش می کند.

۴- حالا تصور کنید که این طناب سفید به سمت عمق زمین حرکت می کند. این طناب گراندینگ به مرکز زمین می رسد و در آنجا به دور هسته زمین مادر می پیچد. می توانید این هسته را به صورت یک کره تصور کنید.

۵- وقتی طناب گراندینگ شما به مرکز زمین متصل شد، شروع کنید به جذب مقداری از این انرژی، و آن را از طریق این طناب بالا بکشانید تا به پاهایتان برسد.

۶- حدود ۵ تا ۱۰ دقیقه روی این اتصال تمرکز کنید، تا احساس زمین شدن و اتصال به زمین مادر به شما دست بدهد.

۷- وقتی آماده شدید، تصور کنید که طناب گراندینگ از مرکز زمین جدا شده و به آرامی به سمت چاکرای ستاره زمین شما بر می گردد.

۸- شاید دوست داشته باشید طناب گراندنیگ در طول روز یا تا تمرین بعدی به چاکرای ستاره زمین شما متصل باشد.

به این ترتیب به سادگی با یک مدیتیشن تصویری می توانید خودتان را زمین کنید. با این تمرین اتصال به زمین و همچنین حفظ این اتصال در طول روز برایتان آسان تر می شود. با گراندینگ منظم و تجسم و اتصال به زمین، شفابخشی های عظیم و بیداری توانایی های معنوی می تواند برایتان رخ دهد.

 

 

About مدیرکل

Check Also

ده روش مقابله با خون آشامهای انرژی

همه چیز از انرژی است در سطح درون اتمی، همه ی آنچه در زندگی وجود …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *