خانه » آموزه های خود برتر » چطور با خود برتر ارتباط برقرار کنیم

چطور با خود برتر ارتباط برقرار کنیم

خود برتر بخش معنوی وجود شماست که گفته می­شود در فضای اتری (قلمرو غیرفیزیکی) قرار دارد. او بارقه ی الهی شماست. این بخش از وجودتان به شما کمک می کند هدف زندگی تان را دنبال کنید و با شادمانی و لذت در تماس باشید.

آیا خود برتر من همان روح من است؟

بله، او بخشی از شماست که به تمام خرد و دانایی گذشته، حال و آینده دسترسی دارد. برخی از افراد می­خواهند بین خود برتر، روح و روان تمایز قائل شوند. این تمایز مهم نیست، فقط بدانید شما از جنس خداوند هستید و نیاز دارید این را درک کنید.

خود برتر من چه کار می کند؟

خود برتر شما مانند یک هوشیاری خالص در پس زمینه است که دانایی و راهنمایی هایش را در مورد اینکه الان به کجا بروید پیشکش می کند. بعضی اوقات ممکن است زمانی طول بکشد که این راهنمایی ها وارد هوشیاری ذهنتان شوند. اما، روش هایی برای دسترسی به دانایی خود برتر به صورت مستقیم و با عبور از ذهن وجود دارد. خود برتر شما در فضای اتری دور از شما نیست. می خواهم بگویم که خود برتر همان خود شما و هوشیاری شما، در بدن شماست. خود شماست که قبل از اینکه به اینجا بیایید، مسیر زندگی تان و چیزهایی را که می خواهید یاد بگیرید را تعیین می کنید.

آیا من از خود برترم جدا هستم؟ احساس نمی کنم به روحم اتصال داشته باشم.

اگر خودتان را به عنوان یک موجود پست ببینید، یا اگر باورهایی داشته باشید که شما را از این حقیقت که شما یک روح هستید باز دارند، گاهی ممکن است با خود برترتان بیگانه شوید.

آیا تا به حال احساس هیجان انگیزی داشته اید که به شما بگوید شما اینجا هستید تا کارهای عالی انجام دهید؟ آیا تا به حال حس کردید که شما فردی واقعا خاص هستید، و دیدگاه خاصی را به همراه دارید؟ آنها ورودی هایی هستند که از سمت خود برترتان می آیند. ما اغلب این ورودی ها را با افکار و ترس هایمان پنهان می کنیم و وقتی به ترس هایمان توجه می کنیم، احساس می کنیم از روح خود جدا شده ایم.

چطور با خود برتر ارتباط برقرار کنیم؟

اتصال به خود برترتان به معنی همراه شدن با روح است. و شامل سه مورد می شود.

۱٫ توانمند شدن- به خاطر بیاورید که شما فرزند عالم هستی هستید، و قدرت دارید که دنیای خودتان را خلق کنید.

شما به اینجا آمدید تا در دنیای فیزیکی حلول کنید و اتصالتان را با خود برترتان حفظ کنید. شما می خواهید با خود برترتان اتصال داشته باشید زیرا او بخشی از شماست که می داند به کجا بروید و چه چیزهایی در طول سفر نیاز دارید و چه کار کنید که به آنجا برسید. بسیاری از ارواح که وارد دنیای فیزیکی می شوند اتصالشان را از دست می دهند. زیرا خودشان را از خدا یا از انرژی الهی که خالق همه چیز است جدا می بینند. مردم اغلب طوری با خودشان رفتار می کنند که گویی تحت سلطه ی یک نیروی خارجی هستند که مسیر زندگی شان را کنترل می کند. این نوع رفتار کردن “عادی” تلقی می شود. همراه شدن با روح به این معنی است که به خاطر بیاورید شما همان انرژی الهی یا انرژی منبع در قالب فیزیکی بوده و خالق دنیای خودتان هستید. قدرت درون شما برای خلق دنیای خودتان همانند قدرتی است که جهانیان را خلق کرده است. هدف زندگی شما این است که از آن قدرت استفاده کنید تا دنیایی را بسازید که می خواهید.

 

چطور با خود برتر ارتباط برقرار کنیم چطور با خود برتر ارتباط برقرار کنیم چطور با خود برتر ارتباط برقرار کنیم 22222

۲٫ شهود- صحبت با خودتان

نیازی نیست که با خود برترتان به عنوان یک موجودیتی بیرون از خودتان تماس برقرار کنید- او خود شماست! همچنین نیازی ندارید که از یک فرا روانشناس کمک بگیرید تا با خود برترتان ارتباط برقرار کنید. این دانایی درون شما وجود دارد، کافی است به آن دسترسی پیدا کنید.
به آرزوهایتان گوش کنید
از همه مهم تر به آرزوهایتان توجه کنید. حقیقی ترین و قلبی ترین آرزوهای شما بازخوردی از خود برتر شما درباره ی چیزهایی است که اکنون می خواهید انجام دهید.
همراه بودن با خود برتر به این معنی است که آرزوهای خود را قربانی نکرده و از آنها چشم پوشی نکنید. به این معنی است که روزانه به آن آرزوها گوش کنید.
روزانه از خودتان بپرسید “اکنون واقعا چه کاری می خواهم انجام دهم؟” معمولا الهام هایی دریافت می کنید تا با چالش ها و وظایف دشوار مقابله کنید. آرزوهایتان را به عنوان فیدبکی از جهتی که می خواهید در آن حرکت کنید ببینید. با این کار به شکلی الهام بخش مسیرتان را طی می کنید.
مراقبه کنید و ذهنتان را آرام کنید
سریعترین راه برای تمرین دستیابی به حقیقی ترین بخش وجودتان مراقبه است. این کار ذهن و گفتگوهای ذهنی را که به شما می گویند که هستید و چه کاری می توانید یا نمی توانید انجام دهید را آرام می کند و مستقیما شما را وارد آرامش و سکوتی می کند همان خود برتر شماست. تنها با تمرکز روی تنفستان شروع به مراقبه کنید.

۳٫ شفابخشی- پاکسازی بی نظمی هایی که بین شما و خود حقیقی تان قرار گرفته اند.

بیشتر افراد نمی دانند که به شفابخشی نیاز دارند. فقط می دانند که احساس بدی دارند. اگر بیشتر اوقات احساس بدی دارید چه کار باید بکنید؟ اگر ندانید برای شفای آن چه کاری باید انجام دهید چه؟ فقط کافی است نیت کنید که تا حد ممکن با خود برترتان هماهنگ باشید. چنین نیتی شما را وارد یک سفر شفابخش می کند و به سمت خود واقعی تان برمی گرداند.
اگر انرژی دارید که فعال باشید، همواره هر چیزی که با خود واقعی تان هماهنگ نیست را دور کنید. خود برتر شما سراسر شادی است. شما متوجه می شوید که چه چیزی با خود برترتان در هماهنگی نیست، این را از روی احساسی که به شما دست می دهد درک می کنید. اگر احساس خوبی دارید، پس با خود برترتان هماهنگ هستید. اگر احساس بدی دارید، با خود برترتان هماهنگ نیستید.
منظورم از بی نظمی ها باورهای غیرمفید است، مثل “من به اندازه کافی خوب نیستم”، یا هر وابستگی یا اتفاقی در گذشته که باعث شده احساس بدی داشته باشید، هر احساسی که برایتان خوب نباشد خارج از هماهنگی با خود برترتان است، البته همان احساس به شما کمک می کند که منبع آن را پیدا کنید و آن باور یا نگرشی که موجب آن شده را تصفیه کنید.

انجام این موارد ساده به تدریج به ما می آموزد که چطور با خود برتر ارتباط برقرار کنیم.

درباره ی مدیرکل

مطلب پیشنهادی

خود برترتان را با خود همراستا کنید

  خود برترتان را با خود همراستا کنید امروزه مردم بسیاری در دنیا کورکورانه می …

یک دیدگاه

error: Content is protected !!