خانه / دستورالعمل مدیتیشن / مدیتیشن محافظت با نور سفید

مدیتیشن محافظت با نور سفید

برای دستیابی به حضور الهی و نور سفید، باید آن را فرا خوانی کنیم، و بدانیم که می توانیم از خودمان و کسانی که دوستشان داریم در مقابل هر چالش فیزیکی و احساسی محافظت کنیم. تنها کاری که باید بکنیم این است که آن را تجسم کرده و فراخوانی کنیم، و نور آنجا خواهد بود. با مدیتیشن محافظت با نور سفید این کار را انجام می دهیم

شروع می کنیم. بدن و ذهنتان را ریلکس کنید. هر چه بیشتر در این زمان از بدن خودتان غافل شوید، راحت تر می توانید ذهنتان را روی آرامش متمرکز کنید.

یک نفس عمیق بکشید، آن را حبس کنید، و به آرامی به بیرون بدهید. تصور کنید که تمام تنش ها مانند یک غبار خاکستری با هر بازدم از بدن شما خارج می شوند. دومین نفس عمیق را بکشید، حبس کنید و رها کنید. عمیق، آهسته و با ریتم نفس بکشید.

حالا، با ذهن باز، تصور کنید یک گوی نوری خیلی بزرگ از نور سفید، به آرامی به سمت شما در حرکت است. گوی نزدیک و نزدیک تر، بزرگ و بزرگتر می شود، تا اینکه کاملا شما را احاطه می کند، و شما را در بر می گیرد. گویی دارید درون یک ابر قدم میزنید. نور شما را تحریک می کند که تمام افکارتان را رها کنید، تمام احساساتتان را رها کنید و کاملا آرام شوید. از نوک انگشتان پا تا بالای سرتان کاملا آرام است. فقط روی با نور کاملا سفید زیبا تمرکز کنید.

شما حالا با نور سفید احاطه شده اید. این یک سپر است. نور سفید شما را فرا گرفته و از شما محافظت می کند. آن با عشق الهی می درخشد. وقتی این نور را درون خودتان، ذهنتان و قلبتان، و ادراکتان بپذیرید، با منبع غنی زندگی و عشق پر می شوید.

نور سفید سمبل یک منبع الهی از عشق است که هیچ مرزی ندارد، از تمام موجودات محافظت می کند، و به بهترین شکل از همه حمایت می کند. آن شما را همواره از هر آسیبی محافظت می کند. ین نور قوی ترین نیرو در سراسر دنیاست. می تواند شما را از هر تاثیر خارجی حفظ کند. آن یک سپر سفید است که با نور سفید در حال درخشش و تلالو است. این سپر برای شماست تا به او فرمان بدهید، تا آن را به تن کنید و هر گاه بخواهید آن را استفاده کنید، هر گاه بپذیرید، هر گاه فراخوانی کنید، این سپر نوری سفید از آن شما خواهد بود.

مدیتیشن محافظت با نور سفید

 

فقط به خودتان بگویید، “من این محافظت نور سفید را می پذیرم.” تا این حفاظ شما را احاطه کند. نور سفید خیلی سریع، وارد عمل می شود، و با خلوص نور، شما را در برگرفته و از شما مراقبت می کند.

“من محافظت نور سفید را می پذیرم”، به من اجازه می دهد که با منبع الهی مورد حفاظت قرار بگیرم. حالا، کسانی که دوستشان دارید را تصور کنید. آنها را با چشمان ذهنتان ببینید. این ابر زیبا، این ابر سفید، این سپر سفید را گسترش دهید تا تمام دوستان و خانواده شما را در بر بگیرد. آن را به عنوان پرقدرت ترین نیرو در کل جهان هستی ببینید. درخشان ترین سپر سفید آنها را احاطه کرده و از آنها مراقبت می کند؛ و یک دیواره ی نامرئی ایجاد می کند، که دوستانتان را در مقابل افکار بد، منفی، نگرانی و هر چیز مخرب حفظ می کند. تصور کنید این نور در اطراف آنها می چرخد و در این زمان به آنها تعلق دارد.

این نور یک سپر محافظتی دوست داشتنی، زیبا و حمایت کننده ایجاد می کند. اگر دوستان یا اطرافیانتان نیاز به هر گونه شفا یا حمایت احساسی یا فیزیکی دارند، فقط آن شخص را تصور کنید، و ابر زیبای سفید و شناور حفاظت کننده را برای آن شخص بفرستید. ببینید که پرتو نور سفید او را احاطه می کند، موجودات دوست داشتنی و الهی او را در بر می گیرند و به او کمک می کنند.

این نور می درخشد، در اطراف آنها می چرخد و یک سپر محافظتی برای آنها ایجاد می کندو این نور هر کسی که آن را فراخوانی کند محافظت می کند و عشق الهی را به او می بخشد. می توانید این نور سفید را به تمام هستی ارسال کنید، به هر جایی که احساس می کنید به محافظت نیاز دارد، به تمام افرادی که دوست دارید عشق دریافت کنند، و همین طور به خودتان.

تصور کنید که این سپر سفید شما، خانه تان، دارایی هایتان، فضای کارتان، و هر جایی که می روید را احاطه می کند.

مدیتیشن محافظت با نور سفید را هر روز صبح انجام دهید تا در طول روز این نور سفید را با خودتان همراه داشته باشید. محافظت نور سفید، و محافظت خداوند را بپذیرید.

حالا به آرامی، به آگاهی خودتان از محیط برگردید. شما یک احساس فوق العاده دارید. ذهن، بدن و روحتان در آرامش است. احساس سرزندگی می کنید، شما اکنون در محافظت نور سفید و عشق الهی هستید.

 

 

درباره ی مدیرکل

مطلب پیشنهادی

هفت مدیتیشن کوتاه برای هر روز هفته

در شرایطی که به نظر می رسد زندگی شلوغ شما تمام لحظات بیداری تان را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *