خانه » آموزه های خود برتر » خود برتر و روح

خود برتر و روح

بزرگترین هدف مذاهب و آموزه های معنوی این است که شما را به بخش والاترتان پیوند دهد. قدم گذاشتن در این راه شما را به خود برتر و روح متصل می کند. اما این دو با هم تفاوت هایی دارند. روح بیشتر یک تجربه انفرادی است، روح دارای حافظه ای است که تمام زندگی های شما را در خود گنجانده است. او از تمام چیزهایی که تا به حال برایتان اتفاق افتاده مطلع است. و به نوعی یک بانک حافظه است. یک پایگاه از تمام تجربیاتی که تا به حال داشته اید. در برخی از سنت ها گفته می شود تجربیاتی که شما بعدها خواهید داشت را نیز در خود دارد. زیرا روح خارج از چارچوب زمان است. و در زمان حلول در هر زندگی، خود را خاصه همان زندگی شکل می دهد.

خود برتر و روح خود برتر و روح خود برتر و روح higherselfand soul

براساس فیزیک کوانتوم، یا برخی از سنت ها، تمام این زندگی ها در یک لحظه اتفاق می افتد. فیزیک کوانتوم معتقد است زمان تنها یک توهم است و همه چیز یک جا اتفاق می افتد. آنها هنوز نتوانسته اند توضیح کاملی در این مورد بدهند، اما تئوری آنها این است که زمان یک مفهوم ذهنی است، و همه چیز واقعا در یک لحظه اتفاق می افتد. پس روح از هر چیزی که در هر لحظه اتفاق می افتد و هرآنچه که باشید آگاه است.
وقتی بتوانید از این باور که شما یک روح انفرادی هستید فراتر بروید، آنگاه می توانید وسعت پیدا کرده و موانع را از میان بردارید، و این به شما اجازه می دهد به اندازه خود والاتر که جوهره تان است وسعت یابید. این خود برتر است. مثل این است که ما وارد یک “خود” چند بعدی می شویم، که روح نامیده می شود، سپس حتی می توانیم قدم فراتر بگذاریم و وارد “خود” ی شویم که فراتر از فردیت، فراتر از تجربه شخصی و فراتر از رابطه علت و معلولی است. و این تجربه خود برتر است. این تجربه آگاهی خالص، عشق خالص، دانش خالص و قدرت خلق خالص است.

درباره ی مدیرکل

مطلب پیشنهادی

خود برترتان را با خود همراستا کنید

  خود برترتان را با خود همراستا کنید امروزه مردم بسیاری در دنیا کورکورانه می …

یک دیدگاه

error: Content is protected !!