خانه » آموزه های خود برتر » خود برترتان چه پیام هایی برای شما دارد

خود برترتان چه پیام هایی برای شما دارد

آیا می دانید خود برترتان چه پیام هایی برای شما دارد ؟ در اینجا لیستی از ۱۰ پیام الهام بخش که خود برترتان می خواهد شما بدانید وجود دارد، این ها پیام هایی هستند که توسط برخی از افرادی که با خود برترشان ارتباط قوی دارند (مقاله چطور با خود برتر ارتباط برقرار کنیم را ببینید)، دریافت شده اند:

 

۱٫ ماموریت ما این است که شما را هر چه بیشتر به خدا نزدیک کنیم

خود برتر شما برای شما هدفی دارد. هدف خود برتر این است که شما را (موجوداتی در بدن فیزیکی روی کره زمین) را به خداوند نزدیک کند.
کار اصلی که خود برتر برای رسیدن به این هدف انجام می دهد این است که شما را به همان مسیر رشد که موافقت کرده اید در این مدت زندگی دنبال کنید، متصل نگه دارد. تمام مسائل فیزیکی، ذهنی، احساسی و معنوی که در این زندگی تجربه می کنید به این منظور طراحی شده اند تا به شما کمک کنند ماموریت زندگی خود را انجام دهید و شما را در مسیر نگهدارند.
حقیقت این است که قبل از اینکه به اینجا بیایید، موافق تمام این درس های زندگی بوده اید. بدانید که اگر خودتان انتخاب کنید، می توانید از آنها فراتر بروید. مثل همیشه انتخاب با شماست. خود برتر شما می تواند به شما کمک کند که بهترین تصمیمات را بگیرید، اکنون و همیشه.

۲٫ ما شما را دوست داریم و می خواهیم شما با شادی آشنا شوید

هدف نهایی تمام تجربیاتی که خود برترتان به شما می دهد این است که شما را به حالت شادی کامل ببرد. افراد شاد برای زندگی رویا می بینند و رویاهایشان را زندگی می کنند. سرچشمه آرامش و رضایت آنها همین است.
لحظه ای قدم به عقب بگذارید و ببینید که یک خدای سرشار از عشق از شما می خواهد که همیشه سرشار از شادی باشید و به این ترتیب عشقش را به شما نشان می دهد. قبل از اینکه به مقصد نهایی شادی برسید، این سفر می تواند بعضی اوقات دشوار باشد. به خاطر داشته باشید که همان قدر که از غم و ناراحتی می آموزید، از شادی و لذت هم می تواند درس هایی بیاموزید، همان قدر که در غم چالش هست، در شادی هم هست. مانند همیشه انتخاب با شماست.

۳٫ ما می خواهیم شما کلمات ما را به خاطر خودتان بشنوید

وقتی بتوانید همیشه و برای هر موضوعی کلمات خود برترتان را بشنوید، این برایتان بیشترین منفعت را دارد. وقتی در مقابل دانش خود برترتان خودتان را گشوده نگهدارید، کارهایی که خود برترتان می تواند برای شما انجام دهد بیش از آنچه تصورش را بکنید بی نهایت خواهد بود.

۴٫ می خواهیم به شما نشان دهیم چطور در خلق زندگی مهارت پیدا کنید

خود برترتان، معلم نهایی شماست. خود برترتان می تواند ببیند که شما که بوده اید، اکنون که هستید، و چه کسی می توانید باشید. به خاطر این وسعت دید، خود برترتان بسیار بیشتر از خودتان شما را می شناسد.
با چنین وسعت آگاهی، در بی نهایت موقعیت خود برترتان می تواند در حل مشکلات به شما کمک کند. تقریبا هر چیزی که خود برترتان می گوید از تمایل او برای اینکه به شما نشان دهد چطور در خلق زندگی دلخواهتان مهارت پیدا کنید، برخاسته می شود. چرا که شما اینجا روی زمین هستید تا مهارت خودتان را در خلق زندگی بالا ببرید.

۵٫ ما از شما می خواهیم که خواستار قدرت و فراوانی باشید

خود برترتان از شما می خواهد نسبت به تمام احتمالاتی که در عالم هستی برایتان در دسترس است گشوده باشید. به هر حال انسان ها به سه دلیل نمی توانند این امکان نامتناهی خلق را درک کنند:
اول: به خاطر این حس مشترک: قدرت ما بدون حد و مرز است، از این می ترسیم که اگر قدرت داشته باشیم، زندگی ما تغییر کند.
دوم: زیرا ما باور نداریم که لایق آن هستیم، ما ارزشش را نداریم، اگر ارزشمند بودیم، لایق بودیم که سهمی از فراوانی هستی داشته باشیم.
سوم: ما نسبت به درخواست فراوانی مقاومت می کنیم زیرا اینطور در ما ریشه دوانده که “عشق به پول ریشه تمام بدی هاست”.

۶٫ ما می خواهیم شما به بالاترین توانمندی خود دست پیدا کنید

ما همان چیزی هستیم که به جستجویش می پردازیم، اگر قبلا تجربه چیزی را که به دنبالش هستیم را نداشتیم، اکنون اصلا فکر جستجوی آن نیز به سرمان نمی زد. ما به جستجوی این می پردازیم که، ماهیت ما چیست، واقعا که هستیم و در کجا ریشه داریم. و علت این جستجوی ما خود برتر ماست.
نیازی نیست که نگران چیزی باشیم، فقط در آرامش به خود برترمان توجه کنیم، زیرا خود برترتان است که به شما کمک می کند به بالاترین توانایی خودتان دست پیدا کنید.
خود برترتان چه پیامهایی برای شما دارد خود برترتان چه پیام هایی برای شما دارد خود برترتان چه پیام هایی برای شما دارد compressed crown

۷٫ ما می گوییم خودتان را بیشتر دوست داشته باشید و دیگران را بیشتر ببخشید

وقتی بدن شما از عشق سرشار باشد، سالم تر می ماند، قوی تر می شود و می تواند ارزش زندگی را به شما نشان دهد. وقتی ذهنتان سرشار از عشق باشد، بهتر می تواند فرصت هایی برای روابط، کار، تحصیل فراهم کند، فرصت هایی که برایتان لذت و رضایت به همراه می آورند. وقتی روح شما از عشق سرشار باشد، شما هر کس که در اطرافتان است، و خودتان را خوشحال می کنید. این نیتی است که خداوند و کل هستی برای شما دارد. ببخشید-دوست داشته باشید-با خوشحالی زندگی کنید.

۸٫ ما همیشه با شما بوده ایم، هستیم و خواهیم بود

بعضی مواقع، وقتی افراد به سطوح معنوی بالایی می رسند، متعجب می شوند. اغلب نمی دانند که چقدر فوق العاده هستند. یا نمی توانند ببینند کارهایی که دارند انجام می دهند، اگر متفاوت انجام داده بودند، می توانست زندگی شان را تغییر دهد.
خود برتر شما از ابتدا با شما بوده و تا انتها با شما خواهد بود. خود برتر شما بهتر از خودتان شما را می شناسند، زیرا او مجموعی از خود گذشته ی شما، خود امروز شما، و خود آینده ی شماست.
خود برتر شما همه چیز را می داند، همه چیز را می بیند، و همین حالا بیشترین همدردی را با شرایط شخصی شما دارد. او همواره با شماست: حتی چند کلمه از خود برترتان می تواند باعث شود شما همه چیز را از دید جدیدی نگاه کنید… که این می تواند زندگی شما را بهبود ببخشد.

۹٫ ما به شما نشان خواهیم داد که اعتماد کردن به ما کار مطمئنی است

خود برتر شما می خواهد شما از برقراری ارتباط با او احساس خوبی پیدا کنید. به این ترتیب هر چه سطح اعتمادتان بالاتر رود، در طول زمان با راهنمایی های او احساس راحتی بیشتری پیدا خواهید کرد. بهترین را برای اینکه خود برترتان در شما اعتماد ایجاد کند این است که در صورت دنبال کردن راهنمایی های خود برتر، بهترین موفقیت ها را برای شما به همراه بیاورد. هرگز فراموش نکنید که اعتماد به خود برتر باید ساخته شود، خود برترتان همواره اینجاست که به شما کمک کند.

۱۰٫ ما حقیقت را از دیدگاه خودمان می گوییم

خود برترتان مسائل شما را از سطح عمیق تری می بیند. خیلی وقتها شما نمی توانید به خاطر درختان جنگل را ببینید. خود برتر شما مانند هلیکوپتری است که برفراز جنگل پرواز می کند و شما را نگاه می کند که راهتان را در میان درختان ادامه می دهید. او می تواند راه بهتری برای شما ببیند. حتی می تواند به شما بگوید که چرا جنگل شما این طور طرح ریزی شده است: برای اینکه در سفر زندگی بهتر شما را راهنمایی کند.
اما این را فراموش نکنید، گاهی خود برترتان انتخابی ندارد به جز اینکه کاری کند شما دچار سختی شوید، این می تواند برای شما خوب باشد تا راهتان را دوباره بیابید.
قطعا خود برتر پیام های بی شماری برای ما دارد، به نظر شما خود برترتان چه پیام هایی برای شما دارد؟

درباره ی مدیرکل

مطلب پیشنهادی

خود برترتان را با خود همراستا کنید

  خود برترتان را با خود همراستا کنید امروزه مردم بسیاری در دنیا کورکورانه می …

یک دیدگاه

error: Content is protected !!