خانه / آموزه های معنوی / می خواهید کجا باشید؟

می خواهید کجا باشید؟

پیام دریافتی استرهیکس از آبراهام در مورد سیستم راهنمای درون

آیا تا به حال سیستم موقعیت یابی جهانی را دیده اید که امروزه در وسایل نقلیه وجود دارد؟ یک آنتن در سقف اتومبیل سیگنالی به ماهواره های فضایی می فرستد که موقعیت فعلی شما را شناسایی می کند. وقتی مقصد مورد نظر را در صفحه کلید وارد کنید، کامپیوتر مسیر بین جایی که هستید و جایی که می خواهید بروید را محاسبه می کند. مانیتور فاصله ای که باید طی کنید را به شما اطلاع می دهد و بهترین مسیری که شما را به آنجا می برد را پیشنهاد می دهد، و وقتی شما شروع به حرکت کنید، سیستم جهت مسیرتان را نشان می دهد تا شما را به سمت مقصد راهنمایی کند.

سیستم مسیریابی هرگز از شما نمی پرسد: “قبل از این کجا بودید؟”، نمی پرسد: “چرا این همه مدت آنجا بودید؟”، تنها ماموریت او این است که به شما کمک کند از جایی که هستید به جایی که می خواهید بروید. احساسات شما نیز چنین سیستم راهنمایی را برای شما فراهم می کنند، زیرا کار اصلی او این است که به شما کمک کند مسیری را از جایی که هستید به جایی که می خواهید باشید بپیمایید.

واقعا مهم است که بدانید که کجا هستید، و می خواهید کجا باشید، و فاصله بین این دو را درک کنید تا بتوانید به طور موثری به آن نزدیک و نزدیک تر شوید. اگر قصد دارید هر تصمیم آگاهانه ای در مورد سفرتان بگیرید، درک هر دوی این موارد، کجا هستید و می خواهید کجا باشید، ضروری است.

شما در محیط فیزیکی تان با شرایط بسیاری مواجه هستید که روی شما تاثیر می گذارند، و اغلب، دیگران از شما می خواهند که رفتار متفاوتی داشته باشید تا روی تجربیات آنها تاثیر مثبتی داشته باشید. شما غرق در قوانین، قواعد، و انتظاراتی می شود که توسط دیگران به شما تحمیل می شود، و تقریبا به نظر می رسد که هرکس در مورد اینکه شما چطور باید رفتار کند نظری دارد. اما اگر اجازه دهید این چنین تاثیرات بیرونی شما را هدایت کنند، این برای شما ممکن نیست که مسیر بین جایی که هستید و جایی که می خواهید باشید را طی کنید.

اغلب شما به این سمت کشیده می شوید، و در این تلاش برای خشنود کردن، تنها در می یابید که هر چقدر هم تلاش کنید، نمی توانید دائما در جهت خشنود سازی حرکت کنید، بنابراین نه تنها دیگران را راضی نمی کنید، بلکه خودتان را نیز راضی نمی کنید. و از آنجایی که شما در مسیرهای متفاوتی کشیده می شوید، مسیر شما به جایی که می خواهید باشید، اغلب در این فرایند گم می شود.

Choose-Your-Path

 

همان طور که برایتان راحت است که به یک سفر موفق از فونیکس به سان دیگو فکر کنید، فکر کردن به یک سفر موفق از ناامنی مالی به امنیت مالی، از بیماری به سلامتی، از سرگشتگی تا وضوح و … نیز آسان خواهد بود. در مسیر شما از فونیکس تا سان دیگو، ناشناخته های عمده ای وجود نخواهد داشت، زیرا شما فاصله بین دو شهر را می دانید، در طول مسیر می دانید کجا هستید، و می دانید که حرکت در مسیر نادرست با موفقیت شما چه کار می کند. وقتی شما سیستم راهنمای احساسی خودتان را درک کنید، هرگز دیگر در مورد ارتباط بین جایی که هستید و جایی که می خواهید باشید گمراه نمی شوید. همچنین احساس خواهید کرد که با هر فکری که پیشکش می کنید، آیا به خروجی دلخواه نزدیک می شوید یا از آن دور می شوید.

اگر هر عامل تاثیرگذار دیگری به جز منبع راهنمایی خودتان را استفاده کنید، گم می شوید و از مسیر خارج می شود، زیرا هیچ کس مثل خودتان، فاصله بین جایی که هستید و جایی که می خواهید باشید را نمی داند. اما با اینکه آنها آرزوهای شما را به طور خالص نمی توانند درک کنند، باز هم دائما آرزوهای خودشان را دخیل می کنند. بنابراین، تنها وقتی که به نحوه ی احساستان توجه کنید می توانید دائما خودتان را به سمت اهدافتان راهنمایی کنید.

منبع

درباره ی مدیرکل

مطلب پیشنهادی

ده روش مقابله با خون آشامهای انرژی

همه چیز از انرژی است در سطح درون اتمی، همه ی آنچه در زندگی وجود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *