Home / آموزه های معنوی / تاثیر فرکانس های خاص بر روی چاکراها

تاثیر فرکانس های خاص بر روی چاکراها

در مقاله مربوط به تست چاکراها در مورد امواج و فرکانس های خاص توضیح دادیم. توضیح مختصری از تاثیر فرکانس های خاص بر روی چاکراها ارائه می دهیم و سپس هر یک از این فرکانس های خاص را جداگانه بررسی می کنیم.

فرکانس های خاص می توانند بدن را شفا بدهند. این به خاطر قانون ارتعاش است. ما در دنیایی زندگی می کنیم که ارتعاش در آن همه چیز است، و هر ارتعاش فرکانس خودش را دارد. وقتی ذهن و بدن در معرض این فرکانس های موزون قرار بگیرند، می توانند خیلی ساده احساس تعادل و بهبودی عمیق پیدا کنند.

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

این فرکانس های خاص در سال ۱۹۷۴ توسط دکتر ژورف پولئو کشف شد. این فرکانس های اصلی می توانند در موارد زیر موثر باشند: در تبدیل غم به شادی، جبران شرایط تسهیل کردن تغییرات، کمک به شخص برای اتصال به منبع الهی برای دستیابی به معجزات، ترمیم DNA، اتصال به راهنمایان معنوی و درک این ارتباطات، توانایی بیشتر برای حل مشکلات، و بیداری شهود و بازگشت به خود معنوی مان. این تُن ها از طریق صدا به باز ماندن کانالهای انرژی کمک می کنند و باعث می شوند که انرژی نیروی حیات (چی یا کی) آزادانه از طریق سیستم چاکراها جریان پیدا کنند.

فرکانس ۳۹۶ هرتز- UT

آزاد سازی گناه و ترس- متناظر با چاکرای اول (چاکرای ریشه)

[/vc_column_text][product id=”7703″][vc_column_text]

فرکانس های موزون میدان مغناطیسی بسیار قدرتمندی دارند. تُن UT می توانند برای تحقق اهداف استفاده شود. چرا که به اهداف قدرت می بخشد. این فرکانس صوتی شفابخش روی احساس گناه تاثیر بسیار پررنگی دارد. فرکانس ۳۹۶Hz احساس گناه را پاک می کند، احساس گناه اغلب مانعی در تحقق اهداف است، به این ترتیب دستیابی به اهداف به بهترین شکل فراهم می شود. UT یک مکانیزم دفاعی ایجاد کرده و شما را از احساس گناه و ترس آزاد می کند. این فرکانس می تواند برای گراندینگ، بیداری و اعتدال نیز استفاده شود. این موج را می توانید از فروشگاه تهیه کنید.

نمونه موج چاکرای اول:

فرکانس ۴۱۷ هرتز- RE

جبران شرایط و تسهیل تغییرات- متناظر با چاکرای دوم (چاکرای خاجی)

[/vc_column_text][product id=”7706″][vc_column_text]

تُن دیگر از این فرکانس ها موزون مربوط به فرایند های رزونانسی یا فرایندهای تقویت است. RE می تواند گسستگی شخص از خداوند را پاک کند و بازگشت او به مسیر درست را ممکن کند. این فرکانس تجربیات ناخوشایند را پاکسازی کرده و تاثیرات مخرب حوادث گذشته را پاک می کند. این فرکانس می تواند برای پاک کردن تاثیرات محدود کننده که مانع از رسیدن فرد به اهدافش می شوند مفید واقع شود. تُن RE در فرایند های سلولی می تواند سلول و DNA آن را تحریک کرده و کارکرد بهینه آن را موجب شود. فرکانس ۴۱۷Hz سلول ای بدن شما را انرژی بخشیده و کمک می کند از توانایی خلاقانه خود استفاده کنید. این موج را می توانید از فروشگاه تهیه کنید.

فرکانس ۵۲۸ هرتز- MI

تغییرات و معجزات (بازسازی DNA)- متناظر با چاکرای سوم (چاکرای شبکه خورشیدی)

[/vc_column_text][product id=”7708″][vc_column_text]

تُن MI برای برگرداندن DNA انسانی به حالت اصلی و کامل خود استفاده می شود. با انتقال تاثیرات مطلوب و با انرژی حامی از سمت نور الهی، معجزات رخ می دهند. فرایند بازسازی DNA تاثیرات سودمندی دارد. انرژی حیات را افزایش می دهد، موجب شفافیت ذهن، آگاهی، بیدار شدن یا فعال سازی خلاقیت، حالت آرامش درونی، و شادی و لذت می شود. تُن MI همچنین فرد را برای تجربیات معنوی عمیق و روشن بینی معنوی آماده می کند.  این موج را می توانید از فروشگاه تهیه کنید.

فرکانس ۶۳۹ هرتز- FA

پیوند ها و روابط- متناظر با چاکرای چهارم (چاکرای قلب)

[/vc_column_text][product id=”7710″][vc_column_text]

این فرکانس خلق یک اجتماع هماهنگ و روابط شخصی هماهنگ را ممکن می کند. تُن FA برای کار روی مشکلات روابط، در خانواده، بین دوستان یا مشکلات اجتماعی به کار می رود. در فرایند سلولی تُن FA برای تحریک سلول ها در ارتباط با محیط بیرون استفاده می شوند. این فرکانس ارتباطات، درک، صبر و عشق را تقویت می کند. فرکانس ۶۳۹Hz می تواند برای ارتباط با دنیاهای موازی و کرات معنوی استفاده شود. این موج را می توانید از فروشگاه تهیه کنید.

فرکانس ۷۴۱ هرتز- SOL

گسترش آگاهی- متناظر با چاکرای پنجم (چاکرای گلو)

[/vc_column_text][product id=”7712″][vc_column_text]

تُن دیگر از این فرکانس های موزون SOL نام دارد. این فرکانس سلول ها را از سموم پاک می کند. استفاده ی منظم از فرکانس ۷۴۱ Hz به زندگی ساده تر و سالم تر منتهی شده و همچنین بدن را به تغییر رژیم به سمت غذاهای سالم و بدون سموم سوق می دهد. تُن SOL همچنین سلول ها را از انواع تشعشعات الکترومغناطیسی پاک می کنند. کاربرد مهم دیگر این فرکانس صوتی پاکسازی عفونت ها- ویروس، باکتری و انگل است. این فرکانس شما را به یک زندگی خالص، پایدار و معنوی سوق می دهد. آگاهی شما را از دنیای فیزیکی و متافیزیکی اطرافتان گسترش داده تا به تجربه شما را در طول این زندگی قدرت ببخشد. این موج را می توانید از فروشگاه تهیه کنید.

فرکانس ۸۵۲ هرتز- LA

بیداری شهود- متناظر با چاکرای ششم (چاکرای آجنا)

[/vc_column_text][product id=”7714″][vc_column_text]

تُن LA مستقیما به نور اتصال دارد، و نور بالاترین شکل انرژی حیات است. این فرکانس می تواند برای گشودن ارتباطات شخص با روح بزرگ استفاده شود. تُن LA آگاهی را بالاتر برده و تجربیات معنوی شخص را تقویت می کند. از این فرکانس استفاده کنید تا توانایی ذاتی خود در درک حقایق عمیق متافیزیکی عالم هستی دست پیدا کند. در فرایندهای سلولی، این فرکانس باعث می شود سلول خودش را تغییر دهد و به سطح بالاتر برسد. این موج را می توانید از فروشگاه تهیه کنید.

 

هر یک از این امواج را حداقل به مدت یک هفته گوش کنید تا چاکراهای خود را از آلودگی پاک کنید. با پاکسازی و فعال شدن شش چاکرا، چاکرای هفتم نیز خود به خود فعال می شود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

About مدیرکل

Check Also

ده روش مقابله با خون آشامهای انرژی

همه چیز از انرژی است در سطح درون اتمی، همه ی آنچه در زندگی وجود …

4 comments

  1. با سلامسوال اینجاست که با توجه به اینکه نام فرکانس پاکسازی چاکراها مطابق و منطبق بر نتهای موسیقی می باشد چرا اندازه فرکانس از نظر عددی هیچ تناسبی با فرکانس اصلی نت های موسیقی ندارددوم اینکه با توجه به اینکه ارتعاشات موسیقی تاثیر مستقیمی بر ارتعاشات سلولی و مغزی دارند از کجا مطمئن شویم که این موسیقی دقیقا همان نتیجه مطلوب را میدهد آیا شما در این زمینه تخصص دارید و خودتون آنها را ساختید یا از منابع مرجع دریافت کردید؟سپاس از توجه شما

    • با درود.
      این فرکانس ها، فرکانس های معروف Solfeggio هستند که با یک جستجو در اینترنت می توانید مشاهده کنید که قدمت بسیار زیادی دارند و از گذشته های دور برای همین کاربرد استفاده می شدند و از معتبرترین منابع تهیه شدند که در مدت کوتاهی تاثیر شگرفی به جای می گذارند.

  2. باسلاملطفا دلایل علمی ومستند تاثیر موزیک های چاکراها رو توضیح بفرمایید. قیمت ها شامل تخفیف می شوند یانه؟نحوه استفاده را کاملا توضیح بفرمایید.با سپاس فراوان  پیروز باشید.

    • با سپاس از توجه شمااینها موزیک محسوب نمی شوند بلکه امواج تقویت و پاکسازی کننده چاکراها هستند. هر چاکرا فرکانس خاص خود را دارد که با پخش این امواج، نسبت به آنها رزونانس ( هم آوایی)  نشان داده و تقویت می شود. البته مکانیزم کامل کار بسیار پیچیده تر از اینهاست که خود مقاله مجزایی را می طلبد و ممکن است به دلیل پیچیدگیهای خاص این مساله، از حوصله خوانندگان خارج باشد.قیمت ها در مناسبتهای خاص شامل تخفیف خواهد بود و همچنین اگر هر شش موج را با هم خریداری کنید شامل تخفیف خواهد بود. قیمت این امواج در مقایسه با سایر امواجی که غیر مطمئن بوده و نتیجه نمی دهند، و در مقایسه با نتایج خارق العاده ای که دارند، بسیار پایین است!جهت استفاده هر موج را به مدت یک هفته باید گوش داد. در روز فقط یک موج و در شرایط خاص دو موج را می توان گوش داد. اصولا همیشه باید از چاکراهای پایین شروع کرد و بعد به سراغ چاکراهای بالاتر رفت.امیدوارم که پاسخ سوالات خود را گرفته باشید.با آرزوی بهترینها برای شما دوست عزیز

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *