خانه » آموزه های خود برتر » برداشتن لایه های محدود کننده در ذهن
Illustrative image of sub conscious level

برداشتن لایه های محدود کننده در ذهن

می خواهم یک بار دیگر تاکید کنم که شما در حال حاضر هم خود برترتان هستید، پس در این درس ها قرار نیست به چیزی تبدیل شوید که نیستید. بلکه قرار است با برداشتن لایه ها، مانند یک پیاز، جوهره درخشان خود واقعی تان کاملا آشکار شود و شما یک بار دیگر آگاهانه با آن خود برتر یکی شوید.
پیاز: یک تصویر سازی قدرتمند وجود دارد که در حفظ تمرکز روی کاری که می خواهیم انجام دهیم کمک می کند. در این مورد، خود برترتان را به شکل یک کُره ببینید که با پرنور ترین و روشن ترین نوری که می توانید تصور کنید پر شده و بدانید که آن نور، خود واقعی شماست. آن را متمرکز در قلبتان تصور کنید. اینجا مرکز پیاز است. در اطراف این نور زیبای خود واقعی تان، لایه های زیادی وجود دارد، هر لایه باعث شده که نور درون تیره تر و تیره تر شود.
این لایه ها چه هستند؟ این لایه ها که مانع از رسیدن نور خود برتر هستند، شامل چیزهای زیادی هستند، باورها و درک های اشتباه، افکار محدودکننده، ترس، شک، خشم، نبخشیدن، سختی قلب و غیره.
تصویر سازی: حالا وقت این است که یک تصویر سازی قدرتمند از خود واقعی تان و پیاز خودتان داشته باشید. برای این کار، بهتر است وارد یک حالت مدیتیشن آرام شوید. بعد از ریلکس شدن، آگاهی خود را در قلب متمرکز کنید و نورانی ترین روشن ترین نوری که می توانید را تصور کنید. آن را مانند یک کُره تصور کنید که شما (آگاهی شما) در مرکز آن است و پرتو های نوری روشن از تمام جهات از آن خارج می شوند. این نورها می توانند سفید یا طلایی یا ترکیبی از هر دو باشند، هر آنچه احساس خوبی به شما می دهد. این جوهره خود برتر شماست.

 

برداشتن لایه ها برداشتن لایه ها برداشتن لایه های محدود کننده در ذهن onion

برداشتن لایه ها:

بعد از این تصویر سازی، شروع کنید به تصور کردن لایه هایی که در نور اطراف خود برترتان شکل گرفته اند. این لایه ها شامل افکار و باورهای محدود کننده، احساسات منفی، عادات بد و غیره هستند. این لایه ها در طول زمان نور شما را تیره کرده و باعث شده اند که ماهیت واقعی خود را فراموش کنید. این لایه ها را به صورت دایره هایی در اطراف نور داخلی تصور کنید، درست مانند لایه های پیاز، که هر یک باعث می شود نور کمرنگ تر شده و ارتباط شما با خود برترتان ضعیف تر شود. به این تصویر سازی ادامه دهید تا به یک تصویر قدرتمند برسید.
حالا شما پیاز شخصی خود را تصور کردید، و می دانید که این دقیقا حالت فعلی وجودی شما را نشان می دهد. از امروز به بعد، پیاز خودتان را در طول روز تصور کنید، و ببینید که لایه ها به تدریج برداشته می شوند و محو می شوند.
در روزهای آتی بر باورهای محدود کننده و منفی غلبه کنید، تا لایه ها را یکی یکی بردارید. کارهای مثبت و احساسات مثبت، که بخشی از خود واقعی شما هستند، باعث قدرتمند تر شدن و تشدید نور درون شما می شوند. مدیتیشن و مراقبه و ارتباط با خود برتر هم می تواند کانالی مستقیما به سوی نور درخشان درون ایجاد کند و تراکم این لایه ها را کاهش دهد. هر کار مثبتی می تواند روی این پیاز تاثیر بگذارد.
یک تجسم قوی از پیاز شخصی تان و لایه های آن که یکی یکی برداشته می شوند، یک دید قدرتمند از این حقیقت به شما می دهند که با هر گامی که بر می دارید، موانع را برداشته و با خود برترتان مجددا یکی می شوید. هر چه تراکم این لایه ها اطراف خود واقعی تان کمتر شود، متوجه تغییرات زندگی و مثبت تر شدن آن خواهید شد. و احساس سبکی، آرامش و شادی بیشتری می کنید.

درباره ی مدیرکل

مطلب پیشنهادی

خود برترتان را با خود همراستا کنید

  خود برترتان را با خود همراستا کنید امروزه مردم بسیاری در دنیا کورکورانه می …

یک دیدگاه

error: Content is protected !!