خانه / آموزه های خود برتر / نشانه های هماهنگی با خود برتر

نشانه های هماهنگی با خود برتر

قطعا هماهنگی با خود برتر تاثیرات زیادی در زندگی ما دارد، و باعث رخ دادن اتفاقات خوب بسیاری می شود، در اینجا برخی از نشانه های هماهنگی با خود برتر را ارائه داده ایم.

۱-ادراک حسی بالاتر

شهود شما با سرعت زیادی رشد می کند. سایر حواس مانند روشن بینی و فوق شنوایی نیز فعال می شوند. این حواس برتر به شما این امکان را می دهند که به اطلاعات و دانشی دست پیدا کنید که از طریق ذهن منطقی غیر ممکن است. رویابینی شفاف و هماهنگ نیز روشی برای دسترسی به اطلاعات بُعد برتر است.

 

۲-دانستن هدف روح

وقتی حواس برترتان فعال باشند، هدف روح شما مانند کریستال شفاف می شود. نه تنها می دانید ماموریتتان روی زمین چیست، بلکه با اقدام کردم و حرکت در مسیر درست آنها را تحقق می بخشید. با قرار گرفتن در مسیرکامروایی ابدی و خدمت به دیگران، شما نیازهای ابتدای انسانی خودتان مانند رشد فردی را برآورده می کنید.

 

۳-ملاقات با افراد همتراز با روح شما

فرکانس شما به گونه ای است که شما را جذب افرادی می کند که در سطح روح با هم همتراز هستید. وقتی با این افراد ملاقات می کنید اتصال قوی و غیر قابل انکار با آنها را احساس می کنید، گویی قبلا آنها را دیده اید. حتی اگر در جای دیگری از دنیا زندگی کنند، گره های معنوی بین شما آنقدر قوی است که حتی اگر بعد از گذشت سالها همدیگر را ملاقات کنید فکر می کنید همین دیروز بوده است.

 

۴-ملاقات با شریک روحتان

شما با کسی در رابطه هستید که بهترین ویژگی های شما را پررنگ کرده و تقویت می کند. همچنین این فرد تمام چیزی که نیاز دارید برای اینکه روی خودتان کار کنید را به شما انعکاس می دهد. این رابطه روی رشد فردی، همکاری و اعطای عشق و خوشبختی برتر کوشش می کند. یک گام ضروری برای آشکار شدن این رابطه بریدن ریسمان های وابستگی با روابط قبلی است.

نشانه های هماهنگی با خود برتر

 

۵-همزمانی ها و آشکار سازی سریع

اتصال شما به هستی و زندگی واضح می شود. سوالات شما از طریق اتفاق های همزمان پاسخ داده می شود و توسط قدرت حواس برتر پیام های پنهان برای شما آشکار می شود. شما پیام ها و پاسخ هایی را در کتاب ها، طبیعت و حتی مکالمات تصادفی می یابید. همچنین آگاه می شوید که نیت های شما چقدر قوی و قدرتمند شده اند. روی هر چیزی که تمرکز کنید سریع تر از قبل برایتان آشکار می شود.

 

۶-پذیرش مسئولیت برای شادی خودتان

وقتی خود برترتان را در بر بگیرید متوجه می شوید که چقدر قدرتمند هستید و واقعیت زندگی خودتان را از طریق افکار و احساسات رقم می زنید. شما مسئولیت کامل شادی خودتان را به عهده می گیرید و از سرزنش دیگران، دولت یا هر منبع خارجی دست بر می دارید. احساس قربانی بودن را رها کرده و مسئولیت کامل شفا و تکامل خود را می پذیرید.

 

۷-استقبال از تمام احساسات

شما نهایتا از اینکه برخی احساسات بد یا منفی هستند فراتر می روید. در عوض از تمام احساسات استقبال کرده و به جای ابراز آنها اجازه میدهید درون شما جریان پیدا کنند. می توانید از خشم برای مهربانی یا انگیزه استفاده کنید. می توانید در عین حال که انسجام خود را حفظ می کنید به راحتی با دیگران احساس همدردی کنید.

 

۸-قدرت شفابخشی و کیمیاگری

شما شفا بخشی، بازیابی روح یا سایر روش های بهبودی را می یابید و یاد می گیرید چطور نیت های خودتان را هدایت کنید و انرژی را اداره کنید تا موانع انرژیکی را از بین ببرید. شما می توانید به سادگی به خود برترتان اتصال پیدا کنید و انرژی های ناهماهنگ که مانع تکامل روح هستند را رها کنید. اغلب با درک خودتان به دیگران نیز در شفای خودشان و فرایند عروج کمک می کنید.

 

۹-فعال سازی DNA

فعال سازی DNA فرایند رشد نور بیشتر به درون میدان مورفوژنیک توسط فعال سازی رشته های خاموش DNA است که متناظر با خود برتر شما هستند. شما حداقل ۱۲ رشته الگوی DNA دارید که ۱۲ بعد هوشیاری را امکان پذیر می کنند. فعال سازی DNA کلید رشد معنوی و درک خود برترتان است. معمولا فردی که به دنبال فعال سازی DNA می رود به تدریج تمام نشانه های دیگری که اینجا ذکر شد را تجربه می کند.

 

۱۰-عشق بی قید و شرط به خودتان

چهارمین رشته DNA مربوط به چاکرای قلب شماست. یکی از اصلی ترین مزیت های فعال سازی DNA توانایی دسترسی به حالت عشق بی قید و شرط به خودتان است. دیگر نیازی ندارید که از دیگران عشق بگیرید، در عوض خودتان را به عنوان منبع بی پایان عشق می بینید. وقتی تمام جنبه هی خودتان حتی نیمه تاریک خودتان را نیز دوست داشته باشید، احساس یگانگی کم کم آشکار می شود.

 

۱۱-یکپارچگی و عبور از نیمه تاریک

نیمه تاریک بخشی از شماست که در جهت عکس در جریان است. آن بخش عمدتا از الگوهای کهن، نقاب های شخصیتی و ترس های فیزیولوژیکی تشکیل شده است. نیمه تاریک چیزی است که باعث تباهی شخص شده و باعث می شود در زندگی تان هرج و مرج ایجاد کنید. نیمه تاریک توسط تصمیماتی که شما میگیرید و با خودبرترتان در هماهنگی نیستند ساخته می شود و به صورت کدهای معکوس در DNA شما ظاهر می شوند.

نشانه های هماهنگی با خود برتر -بیداری معنوی

 

۱۲-تشدید فرکانسی

همین طور که به بالابردن فرکانستان ادامه میدهید متوجه می شوید که برخی از افراد از قلمرو هولوگرافیک شما خارج می شوند. شما متوجه می شوید که فرکانس های شما دیگر با هم مطابقت ندارند. همین اتفاق می تواند در شغل یا حتی سرزمین مادری شما اتفاق بیفتد. در عوض فرکانس بالاتر شما، شما را به مجموعه جدیدی از انسان ها، مکان ها و رویدادها جذب می کند که همتراز با خود برتران باشد.

 

۱۳-بله و خیر صادقانه

وقتی راهنمای درونتان می گوید کاری را انجام ندهید یا به جای نروید، از “نه” گفتن به دیگران هراس ندارید. شما نگران واکنش سایر افراد نیستید و با خودتان صادق هستید. هر گاه با خواسته ها یا ناخواسته هایتان هماهنگ باشید احساس قدرتمندی بیشتر می کنید. همچنین وقتی عالم هستی هر آنچه آرزو دارید به شما می رساند هنر “بله” صادقانه را فرا می گیرید. شما تلاش نمی کنید که با رد کردن آرزوهای واقعی خود در زندگی بی آلایش یا معنوی به نظر برسید.

 

۱۴-عدم احساس گناه و شرمندگی

گناه و شرمندگی دو تا از پایین ترین فرکانس ها و موانع انرژیکی در انسان هستند. برای اینکه خود برترتان را درک کنید باید تداعی گناه و شرمندگی را رها کنید. شما گناه و شرمندگی که از طریق DNA از والدینتان به ارث می برید را پاک کرده و گناه و شرمی که توسط جامعه و مذهب در شما نهادینه شده را رها می کنید. در عوض، انتخاب می کنید که حالت شادی و رحمت را داشته باشید. شما با اصلاح استراتژی ها نسبت به گناه مصون می شوید.

 

۱۵-تصمیم گیری در راستای خود برترتان

به جای تصمیم گیری بر اساس ترس، درست و غلط، رقابت یا فقدان، شما همراستا با خود برترتان و نهایتا با اراده منبع تصمیم گیری می کنید. شما از نیت های منبع آگاه هستید: قانون یگانگی، عشق بی قید و شرط، همکاری، تکامل، حرکت همیشگی، علت و معلول، عدم قضاوت و اراده آزاد. با اینکه همه ما اراده آزاد داریم و می توانیم برخلاف اراده منبع عمل کنیم، شما می دانید که گرفتن چنین تصمیماتی قانون علت و معلول را تحریک کرده و یک تاثیر کارمایی به جای می گذارد تا به شما خاطر نشان کند که باید در جایی این تاثیر ناخوشایند کارمایی را بهبود ببخشید.

 

۱۶-فراونی درونی و بیرونی

فقدان و محدودیت دیگر وجود ندارد. شما یک حالت فروانی درونی را در بر گرفته اید که در قلمروی هولوگرافیک شما منعکس می شود. شما دیگر به دنبال استخراج عشق، تایید یا قدردانی از دیگران نیستید، شما خود منبع هستید. شادی درون شماست. همچنین شما از این باور که پول شیطانی است فراتر رفته و می دانید که پول فقط انرژی است، مانند هر چیز دیگری از آگاهی ساخته شده است. شما از فراوانی مالی لذت می برید و از این فراوانی برای خلق یک قلمرو هماهنگ برای خود و دیگران استفاده می کنید.

 

۱۷-خداحافظ شیفتگی

وقتی قدرت خلاقانه و خداگونه خود را بیدار کنید، دیگر از دیگران بت نمی سازید. راهنمای درونی شما از هر راهنمای بیرونی جلوتر است و شما معلمان را به عنوان بازتابی از توانایی های نامحدود خود می بینید. نیروی ارزشمندی و شایستگی شما را جلو می برد تا به هر چیزی که در ذهن دارید برسید. شما مدیر قلمرو خود می شوید.

 

۱۸-غرق شدن در شکرگذاری

شکرگذاری نگرش شما می شود. شکرگذاری دعای شما می شود. احساس فقدان با شما بیگانه می شود، و در عوض شما نمی توانید شمارش موهبت هایتان را متوقف کنید. احساس شکرگذاری هر چیزی که دارید را چندین برابر می کند و تجربیات مثبت تری را برایتان به همراه می آورد. شما حتی به خاطر چالش ها و موانعی که اجتناب ناپذیر هستند خرسند می شوید، و آنها را به عنوان فرصتی برای رشد می بینید.

 

۱۹-بیش از حد خودتان را جدی نگیرید

یکی دیگر از نشانه های هماهنگی با خود برتر این است که شما متوجه می شوید زندگی یعنی لذت بردن. سرسختی و انضباط بیش از حد خوشی را از هر چیزی می گیرد. با اینکه در هنگام کار روی خودتان و مهارت پیدا کردن سرسخت هستید، همواره به خودتان اجازه می دهید که اشتباه کنید. در واقع اشتباه کردن بخشی از فرایند یادگیری است. شما احساس شوخ طبعی زیادی پیدا می کنید و بیش از حد خود را جدی نمی گیرید. کودک درون شما سرزنده می شود و اغلب احساس پر انرژی بودن، الهام گرفتن و غرق شدن در خلاقیت را دارید.

درباره ی مدیرکل

مطلب پیشنهادی

خود برترتان را با خود همراستا کنید

  خود برترتان را با خود همراستا کنید امروزه مردم بسیاری در دنیا کورکورانه می …

2 دیدگاه

  1. میشه شماره ۴بیشتر توضیح بدین …منظور از شریک روحی دقیقا چیه!? و چه طور میشه هم فرکانس شد وجذب کرد ..

    • شریک روح میتواند همسر، دوست یا هر کسی باشد که با شما بیشترین هماهنگی را دارد و میتواند به کامل شدن شما کمک کند. برای جذب روابط، به جای اینکه روی جذب فرد خاصی تمرکز کنید، روی ویژگیهایی تمرکز کنید که میخواهید شخص مقابلتان داشته باشد. اگر یک لیست از ویژگیها تهیه کنید و قبل از خواب با نیت جذب کسی با چنین ویژگیهایی آنها را مرور کنید به تدریج افرادی که هم فرکانستان نباشند از سرراهتان کنار میروند و افراد هماهنگ با شما در مسیرتان قرار میگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *