خانه / هیلینگ / کریستال لابرادوریت: قدرت جادویی خود را بیدار کنید

کریستال لابرادوریت: قدرت جادویی خود را بیدار کنید

کریستال لابرادوریت یک سنگ جادویی است که توانایی های اسرارآمیز و جادویی و قدرت روحی درون شما را بیدار می کند. درون این سنگ یک ارتعاش عمیق وجود دارد که بسیار قدرتمند و محسوس است، و می تواند تغییرات خارق العاده ای در زندگی شما ایجاد کند.

ارتعاش آن می تواند در برابر منفی ها محافظت ایجاد کند بنابراین نمی تواند برای نیت های نادرست استفاده شود. این سنگی است که انرژی اش کاملا برای کاربر محسوس بوده، و خیلی سریع عمل می کند.

این سنگ اولین بار در کانادا یافت شد. همچنین در فنلاند، گرینلند، اسکاندیناوی، روسیه، ایتالیا، ماداگاسکار، مکزیک و ایالات متحده هم یافت می شود. سنگ فنلاندی اسپکترولیت نامیده می شود و کمی متفاوت است، و کل طیف رنگ ها را نشان می دهد.

سنگ لابرادوریت متداول آبی، سبز آبی، آبی فیروزه ای، یا آبی متمایل به زرد است، حتی صورتی یا بنفش هم می تواند باشد. در این سنگ ترکیبی از این رنگ ها به زیبایی دیده می شود.

این سنگ از گذشته به خاطر قدرت جادویی اش محبوب بوده، زیرا هر کس که آن را استفاده می کرد به توانایی های زیادی دست می یافت که تقریبا جادویی بودند. بخشی از آن به این خاطر است که کریستال لابرادوریت دو هدیه به شما می دهد: نیک بختی و همزمانی. این دو در ترکیب با هم می تواند اتفاقات فوق العاده ای را برایتان رقم بزنند. همزمانی یعنی، شما در زمان درست در مکان درست قرار می گیرید و با شرایط مطلوب مواجه می شوید.

کریستال لابرادوریت

انرژی معنوی کریستال لابرادوریت

کریستال لابرادوریت ویژگی های متافیزیکی جالبی دارد، از جمله توانایی محافظت از هاله، و پاکسازی انرژی های منفی از آن، بستن هاله ها و ممانعت از نفوذ انرژی های منفی.

می توانید یک قطعه از آن را شب زیر بالش خود بگذارید، این باعث می شود انرژی آن زمان بیشتری در طول روز درون هاله شما حضور داشته باشد. یک راه دیگر این است که آن را به شکل گردنبند در گردن خود بیندازید.

اگر شما یک درمانگر هستید که از دستانتان برای ارسال انرژی استفاده می کنید، استفاده از انگشتر لابرادوریت می تواند بسیار سودمند باشد.

اگر درمانگر ریکی هستید، می تواند انرژی دستان شما را تقویت کند.

اگر ان را به شکل گوشواره استفاده کنید، توانایی شنوایی واضح را در شما تقویت می کند، و به شما کمک می کند موهبت تله پاتی را در خود بیدار کنید.

کریستال لابرادوریت در درمان فیزیکی

کریستال لابرادوریت همچنین برای شش ها مفید است و می تواند به مشکلات تنفسی، برونشیت و سرماخوردگی کمک کند. همچنین به هضم، گوارش و سوخت و ساز نیز کمک می کند.

از این سنگ برای اختلالات مغز نیز استفاده شده است تا استرس و اضطراب را کاهش دهد. لابرادوریت فشار خون را پایین آورده، حساسیت به سرما را کم می کند، و رماتیسم را کاهش می دهد.

کریستال لابرادوریت در درمان احساسی

این کریستال ذهن بیش فعال را به آرامش می رساند و تصویر سازی را بهبود بخشیده و دستیابی به ایده های جدید را ممکن می کند. کاهش انرژی در طول فعالیت های روزانه را از بین می برد، و حس ماجراجویی و تغییر را بیدار می کند.

لابرادوریت در ضمیر نیمه خودآگاه، نوری بر خاطرات فراموش شده می افکند تا درک آنها را تسهیل کرده و ریشه برخی از مشکلات یافته شده، و فرد را به آرامش برساند. باعث شفافیت ذهنی شده و خرد و آگاهی را جاری می کند. به رفع ترس و ناامنی کمک می کند و ایمان و اتکا به نفس و اعتماد به هستی را افزایش می دهد.

لابرادوریت در چاکرا درمانی

لابرادوریت انرژی کریستالی آبی ساطع می کند که چاکرای گلو، یا صدای بدن را تحریک می کند. این چاکرا دریچه ای است که اجازه می دهد سایر چاکراها خودشان را بروز دهند، اگر مسدود یا خارج از تعادل باشد، می تواند روی سلامتی سایر چاکراها تاثیر بگذارد. وقتی چاکرای گلو سالم و متعادل باشد، بیان آنچه که فکر می کنیم و احساس می کنیم برایمان راحت می شود. ما یک جریان انرژی در بدن و روح خواهیم داشت. انرژی که از چاکراهای پایینی به بالا می رود می تواند مسیر خودش را آزادانه ادامه دهد تا آزاد سازی طبیعی انرژی انجام شود. لابرادوریت طلایی می تواند به گشودن چاکراهای پایینی هم کمک کند.

از آنجایی که این سنگ فعال کننده چاکرای گلو و چشم سوم است، قرار دادن آن در این نواحی می تواند به تحریک این دو چاکرا کمک کند.

مدیتیشن با لابرادوریت

مدیتیشن با لابرادوریت به شحص اجازه می دهد که انسانیت را به عنوان جوهره ای از نور شناسایی کند، از محدودیت های گذشته و افکار و آینده رها شود، و احتمالات بی نهایت زمان حال را در آغوش بگیرد. ابن کریستال به شخص اجازه می دهد که “حضور داشته باشد” و اطمینان پیدا کند که نور همیشه هست و او را احاطه کرده است.

مدیتیشن با لابرادوریت طلایی برای بازکردن کانال ها به سوی عوالم بالاتر و ابر فرشتگان مفید است. این سنگ را در بالای سرتان بچرخانید تا پارگی های هاله درمان شود.

مدیتیشن با اسپکترولیت آگاهی را بالا برده و دانش عمیق درون را بیدار می کند و به یگانگی بدن و روح کمک می کند.

درباره ی مدیرکل

مطلب پیشنهادی

چگونه میدان انرژی اطراف بدن دیگران را احساس کنیم

بعد از اینکه توانستید میدان انرژی ساطع شده از نوک انگشتانتان را با تمرین احساس …

7 دیدگاه

  1. برای منکه حواس قوی ندارم چجوری میشه اعتماد کرد

    • این سنگ و تعداد زیادی از سایر سنگ ها رو ما اصلش رو تهیه کردیم تا محصول با بهترین کیفیت رو به متقاضیان بدیم تا بتونند بهره ببرند. در کلاس های پرانیک هیلینگ هم شرکت کنندگان از از این نوع کریستال استفاده کردند و نتایج عالی گرفتند

  2. قیمت این سنگ چقدره؟ از کجا میشه فهمید اصله یا نه

    • قیمتش به ابعادش بستگی داره و حدودا از ۸۰ تومان شروع میشه. اصل این سنگ ها را کسی که حواس قوی داشته باشه با توجه به انرژیشون تشخیص میده. در صورت تمایل میتونید سفارش بدید براتون تهیه میشه

  3. بسیار عالی .این کریستال در ایران میشه !?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *