خانه / هیلینگ / چگونه میدان انرژی اطراف بدن دیگران را احساس کنیم

چگونه میدان انرژی اطراف بدن دیگران را احساس کنیم

بعد از اینکه توانستید میدان انرژی ساطع شده از نوک انگشتانتان را با تمرین احساس کنید، وقت این است که تلاش کنید میدان انرژی اطراف بدن یک فرد دیگر را با استفاده از تکنیکی به نام عبور دستها احساس کنید.
اجازه دهید فرد متقاضی کاملا صاف روی یک تخت یا روی زمین دراز بکشد و دستهایش در کنارش باشند. حالا، انرژی را فرا خوانی کنید، همان طور که یاد گرفتید (تا حساسیت دستهایتان را بالا ببرید)، و با استفاده از کف یک دست اسکن بدن را شروع کنید. از دست راست استفاده کنید، در بیشتر افراد دست راست غالب است. دستتان را صاف نگه دارید، به طوری که انگشتان کشیده باشند. از بالای سر شروع کنید، و همین طور که اسکن می کنید، کف دست باز را حدود ۱۰ یا ۱۲ سانتی متری بالای پوست متقاضی، به آرامی حرکت دهید، به سمت پایین حرکت کنید، و کل بدن را اسکن کنید، تا به پاها برسید. به موقعیت هر چاکرا توجه ویژه ای نشان دهید، و همچنین نواحی شکمی. دستتان را خیلی سریع حرکت ندهید. در یک ثانیه ۴ تا ۵ سانتی متر دستتان جا به جا شود کافی است. وقتی این کار را انجام می دهید خودتان را فراموش کنید. در عوض خودتان را نسبت به هر احساسی که ممکن است در دستانتان شکل بگیرد گشوده و پذیرا نگه دارید. وقتی نسبت به هر احساسی که برخاسته می شود پذیرا باشید. چه چیزی احساس می کنید؟ آیا نواحی خاصی از بدن وجود دارد که در آنها احساس خاصی داشته باشید- یک احساس ظریف در کف دست؟ کل بدن را به همین شکل امتحان کنید. آیا چیزی در اطراف ناحیه چاکراها احساس می کنید؟ آیا جاهای دیگری از بدن نیز هستند که در آن چیزی احساس کنید؟ اگر چنین است، چه احساسی دریافت می کنید؟ در ابتدا راحت تر است که با یک دست کار کنید، اما بعد از اینکه میدان انرژی را احساس کردید، با دست دیگر امتحان کنید. وقتی در حال آموزش هستید هر بار فقط یکی از دستان را استفاده کنید.

میدان انرژی اطراف بدن
این تمرین “احساس کردن” را بدون هیچ چشمداشت و انتظاری انجام دهید. برای اینکه انرژی را به طرز موثرتری احساس کنید باید به انرژی ایمان و باور داشته باشید، و انتظارات ر رها کنید. آنگاه خواهید توانید انرژی را همان طور که هست احساس کنید. از تمرکز صرفا روی دستانتان، یا نگرانی اینکه آیا دارید این روش را به درستی انجام می دهید یا نه، رها شوید، و در عوض ریلکس شوید و اجازه دهید احساسات و اثرها هنگام اسکن میدان انرژی در کل وجود شما شکل بگیرند. شما از قبل توانایی دریافت این احساسات را دارید. تنها کاری که باید بکنید این است که فکر کردن را متوقف کنید و اجازه دهید احساسات جاری شوند.
این تکنیک به نام عبور دست ها نامیده می شود، و وقتی شما میدان انرژی فردی را اسکن می کنید، ممکن است اطلاعات یا تصوراتی در ذهنتان شکل بگیرد که به شما جزئیات بیشتری در مورد شرایط نواحی که در آنجا احساساتی را در کف دستانتان دریافت کردید بدهد. بعد ها می آموزید که چطور آنچه را که احساس می کنید را تعبیر کنید.

درباره ی مدیرکل

مطلب پیشنهادی

استفاده از سمبل ها در فراخوانی انرژی

برای اینکه بتوانید بهبودی موثر و قدرتمندی ایجاد کنید، باید بیاموزید مقدار انرژی شفابخش بیشتری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *