خانه » آموزه های معنوی » نوشتن اتوماتیک توسط راهنمایان معنوی
Multiple hands all writing with one pen

نوشتن اتوماتیک توسط راهنمایان معنوی

نوشتن اتوماتیک توسط راهنمایان معنوی فرایند یا محصول نوشتاری است که از افکار خودآگاه نویسنده برخاسته نمی شوند. دست نویسنده پیام را شکل می دهد، و شخص از چیزی که نوشته خواهد شد آگاه نیست. گاهی این کار در حالت خلسه انجام می شود. گاهی نیز نویسنده از اطرافش آگاه است (در حالت خلسه نیست)، اما از عملکرد دستی که می نویسد آگاه نیست.
درمان- نوشتن به صورت اتوماتیک به عنوان ابزاری در روان شناسی فرویدی و در مطالعات”خودشناسی” استفاده می شود، که این ابزار به عنوان روشی است که از طریق انتخاب لغات که توسط ضمیر ناخودآگاه نویسنده اتوماتیک انجام می شود، از ذهنش اطلاع پیدا می­ کنند. این روش در ابتدا توسط پیر جانت در فرانسه، و سپس توسط شاهزاده مورتون و آنیتا موهل در ایالات متحده استفاده شد.
مذهب- در معنویت و فعالیت های عصر جدید، نوشتن به صورت اتوماتیک به عنوان یک روش کانال شدن استفاده می شود. یکی از معروف ترین نویسنده های اتوماتیک هلن اسمیت است، او یک پیشگو در اوایل قرن بیستم است که احساس کرد نوشتن اتوماتیک او حاصل تلاش مریخی ها است که می خواستند با زمین ارتباط برقرار کنند. او ادعا کرد که می تواند زبان مریخی ها را به فرانسوی ترجمه کند.
ایده هلن روی جنبش سورئالیست تاثیر گذاشت. آندره برتون، رهبر جنبش سورئالیست، پیشتاز استفاده از آن بود و چندین اثر معروف را به صورت اتوماتیک نوشت. سورئالیست ها هلن را به نام الهه ی نوشتن اتوماتیک خواندند؛ و خیلی زود این روش گسترش یافت و در بسیاری از ابزارها و بازی های سورئالیست استفاده شد. نوشتن آزاد بعدها بین نویسندگان و شعرا محبوبیت پیدا کرد، هم برای تحریک افکار خلاقانه و هم به عنوان تکنیکی برای غلبه بر محدودیت های نویسنده.
مکاتب تردید گرایی ادعا کردند که، مانند سایر پدیده های فراطبیعی، که ضمیرناخودآگاه کسانی که عمل نوشتن را انجام می دهد تنها چیزی است که روی اقدامات فرد تاثیر می گذارد، شواهدی وجود ندارد که این پیامها از جایی غیر از ذهن فردی که قلم بر دست دارد برخاسته شوند. همچنین از آنجایی که این دلیل علمی پشت این پدیده وجود ندارد، آنها تصور می کردند که ایده های ضمیر ناخودآگاه در نوشتن اتوماتیک متجلی می شوند، و این ایده ها نمی توانند عمیق تر از افکار خودآگاه فرد باشند. آنها می گویند، هیچ شواهدی وجود ندارد که خود واقعی بیشتر در ضمیر ناخودآگاه نهفته باشد تا ضمیر خودآگاه و هوشیاری نرمال فرد.
نقاشی یا خط خطی کردن نیز یک نوع نوشتن به صورت اتوماتیک است که معمولا یک نوع نوشتن با تمرکز آگاهانه نیست. بسیاری از افراد مارپیچ هایی را خط خطی می کنند که با اشکال مقدس در ارتباط هستند.
ما به چند دلیل برای نوشتن به صورت اتوماتیک تلاش می کنیم. اولا، برای گرفتن اطلاعات در مورد زندگی شخصی. دوم برای تایید کاری از کسی که در سمت دیگر وجود دارد یا مرده است. پاسخ ها ممکن است حیرت انگیز باشند. اگر مشکلات احساسی دارید، احتمالا پیام هایی که دریافت می کنید را دوست نخواهید داشت. ضمیر خودآگاه شما، که به خاطر مشکلات احساسی در فرکانس پایین تری قرار دارد، یک موجود با فرکانس پایین تر را جذب خواهد کرد.
هنگام تلاش برای نوشتن به صورت اتوماتیک می توانید از یک ابزار نوشتاری، یا کامپیوتر یا هر نوع وسیله ارتباطی برای نوشتن کلمات استفاده کنید. بسیاری از افراد کامپیوتر را ترجیح می دهند، زیرا می توانند بدون فیلتر کردن اطلاعاتی که به آنها می رسد، سریعا تایپ کنند. هنگام بازخوانی، حتی غلط های نوشتاری هم می توانند معنی داشته باشند.
برای اینکه تمرکزتان را به جای دیگری معطوف کنید، یعنی از تفکر منطقی سمت چپ مغز، به تفکر شهودی مغز راست تغییر دهید، قلم در دست بگیرید، آن را روی کاغذی قرار دهید که می خواهید در آن بنویسید. سپس توجهتان را به چیز دیگری معطوف کنید، مانند تماشای تلویزیون، خواندن کتاب یا صحبت کردن با فرد دیگر. در بسیاری از افراد، دستشان چیزهای منسجمی را خواهد نوشت.
مدت زمانی که صرف نوشتن اتوماتیک می شود می تواند در افراد متفاوت باشد.
ممکن است کلمات، جملات یا پاراگراف های کاملی ظاهر شوند. اغلب، ممکن است نوشته ها ناخوانا باشند، متن آشفته به نظر برسد، گرامر صحیحی نداشته باشد یا جملات کامل نباشند.
پیام ها می توانند به زبان یا دست خطی نوشته شوند که توسط نویسنده ناشناخته باشد یا توسط یک ناشناس امضا شوند.
ممکن است تصاویر یا نمادهایی هم نوشته شود.

 

نوشتن اتوماتیک توسط راهنمایان معنوی نوشتن اتوماتیک توسط راهنمایان معنوی نوشتن اتوماتیک توسط راهنمایان معنوی spiritual guide readings

برخی از نویسنده های اتوماتیک می دانند چه کسی دارد به آنها پیام می رساند، برخی هم نمی دانند. اگر با انرژی ها احساس راحتی داشته باشید، خیلی زود متوجه خواهید شد که آن موجود کیست و چرا می خواهد توسط شما چیزی را بنویسد.
اگر حتی کمی با آن موجود یا اطلاعاتی که دریافت می کنید احساس ناراحتی داشتید، فورا متوقف شوید.
اجازه دهید اطلاعات جاری شوند، برای فکر کردن یا پردازش آنچه می نویسید یا تایپ می کنید اصلا متوقف نشوید.
اگر احساس کردید که بیش از یک موجود تلاش دارند که از طریق شما چیزی را بنویسند، از آنها زمان بخواهید و به نوبت اطلاعات را از آنها دریافت کنید. همواره یک نام درخواست کنید.
بسیاری از بهترین نوشته ها از طریق نوشته های کانال شده به دست آمده اند.
اگر احساس ناراحتی داشتید فرایند را متوقف کنید! اگر نوشتن به صورت اتوماتیک برایتان خوب باشد، خیلی زود خودتان متوجه خواهید شد.

نحوه شروع

در یک موقعیت راحت قرار بگیرید. امروز شما پشت کامپیوتر خواهید نشست.
اطمینان حاصل کنید که هیچ حواس پرتی وجود ندارد.
اگر تنها نیستید، به بقیه بگویید که باید به یک سری امور شخصی رسیدگی کنید.
اگر خسته باشید، قطعا نتیجه بهتری می گیرید. چون ضمیر ناخودآگاهتان به صورت طبیعی دور از فرایند است.
حالا ذهنتان را از پر حرفی خالی کنید. تمام عضلات بدنتان، گردن، دستها، شانه ها و مخصوصا صورتتان را آرام کنید. شما قرار است که از کامپیوتر استفاده کنید تا با راهنمایانتان حرف بزنید. بدانید که سوالاتتان هر پاسخی داشته باشد توسط راهنمای معنوی تان نوشته می شود.
به ذهنتان زمان ندهید که به این اطلاعات گوش فرا دهد. فقط تایپ کنید. ممکن است حتی بخواهید نگاهتان را روی چیزی نزدیک کامپیوتر نگه دارید تا مغز سمت چپ را دور نگه دارید تا مغز سمت راست پیام های کانال شده را دریافت کند.
ممکن است در ابتدا این طور به نظر برسد که آنها افکار خودتان هستند، اما موردی ندارد. کم کم کار راحت تر و سریعتر خواهد شد، مخصوصا اگر پشت کامپیوتر نشسته باشید. این مستلزم تمرین است.

شما آماده هستید که شروع کنید

به آرامی انگشتانتان را روی صفحه کلید قرار دهید. شما آرام هستید و نگران آنچه تایپ خواهد شد نیستید.
در بالای صفحه تاریخ امروز را بنویسید. در ذهنتان یکی از راهنمایانتان را صدا بزنید و به او بگویید می خواهید از طریق کامپیوتر با او ارتباط برقرار کنید. به آنها بگویید در هر لحظه تنها می توانید با یک راهنما ارتباط برقرار کنید. ممکن است راهنمایتان را انتخاب کنید، یا شاید آنها خودشان انتخاب کنند. همه ی راهنمایان از نوشتن اتوماتیک استفاده نمی کنند.
در روز اول باید بدانید راهنمایتان کیست.
تایپ کنید، “سلام، نام تو چیست؟”
سوالات را در مورد راهنمای معنوی و رابطه اش با شما ادامه دهید.
پیشنهاد می کنیم با سوالات ساده که می توانند با بله یا خیر پاسخ داده شوند شروع کنید.
برای فکر کردن مکث نکنید. فقط به انگشتانتان اجازه دهید که جواب را تایپ کنند.
وقت این است که با راهنمایتان آشنا شوید و بدانید چرا در این لحظه با شما کار می کند.
بعد از چند دقیقه متوجه می شوید که سرعت تایپ کردنتان بیشتر شده است. ممکن است اشتباهاتی در دستور زبان وجود داشته باشد، یا فاصله ای بین کلمات نباشد، یا گرامر نادرست باشد، کلمات ناشناخته باشند، یا هر چیز دیگری. مهم نیست! می توانید بعدا این اشتباهات را اصلاح کنید. فقط به تایپ کردن سوالات و پاسخ ها ادامه دهید.
روز اول بیش از حد ننویسید. فقط به آرامی شروع کنید و احساس راحتی داشته باشید. می توانید هر وقت خواستید دوباره شروع کنید. نیازی به برنامه ریزی نیست. هر تجربه باعث می شود شما راحت تر شوید.
در روز دوم می توانید سوالاتی را بپرسید که فراتر از “بله و نه” هستند و جزئیات بیشتری دریافت کنید.
پیشنهاد می کنیم در مورد زندگی عشقی خود سوال نپرسید تا زمانی که با راهنمای معنوی تان و این نوع ارتباط راحت شوید. وقتی سوالات در مورد خودتان نباشند کار راحت تر خواهد بود.
در روز دوم، از راهنمای معنوی خود (احتمالا اکنون اسمی از او دارید)، درباره کارهای معنوی تان، روابطتان با راهنما و سایر سوالات معنوی بپرسید.
در روز سوم در مورد موضوعات جهنی سوال بپرسید، تغییرات زمین، تغییرات هر دوره و غیره سوال کنید.
در روز چهارم، سوالات شخصی بپرسید و به خاطر داشته باشید هر سوال را یک بار می توانید بپرسید، اینکه یک سوال را چندین بار بپرسید تا جواب دلخواه را تایپ کنید اشتباه است.
مثال: آیا …… مرا دوست دارد؟
اگر پاسخ “نه” بود، همین طور بپذیرید.
سوال را اینطور تغییر دهید، “آیا عشق واقعی را خواهم یافت؟” یا غیره.
هر چه بیشتر از نوشتن اتوماتیک استفاده کنید، راحت تر و سریعتر می شود. به خاطر داشته باشید که یادداشت هایتان را ذخیره کنید.
درون هر یک از ما شعری وجود دارد. کالبد احساسی خودش را از طریق شعر ابراز می کند. گاهی آنچه را که احساس می کنیم می نویسیم، بنابراین اجازه می دهیم که دردهایمان بیرون آمده و آزاد شوند.
نوشتن اتوماتیک توسط راهنمایان معنوی خود را امتحان کنید. در مقاله با راهنمایان معنوی خود ارتباط برقرار کنید، روش هایی برای تماس با راهنمایان قرار داده ایم.

درباره ی مدیرکل

مطلب پیشنهادی

ده روش مقابله با خون آشامهای انرژی

همه چیز از انرژی است در سطح درون اتمی، همه ی آنچه در زندگی وجود …

یک دیدگاه

error: Content is protected !!