خانه » موج فعال سازی ۱۲ رشته DNA

موج فعال سازی ۱۲ رشته DNA

[us_single_image image=”7467″ size=”full” align=”center”]

همه ما از جفت مارپیچی که بسادگی در دنیای سه بعدی قابل مشاهده است آگاه هستیم. بهر حال پنج زوج مارپیچی دیگر در این دنیا غیر قابل مشاهده است و فقط در یک جهان ۴ بعدی قابل مشاهده است.

این ۱۰ رشته اضافی( ۵ زوج) با توسعه روحی ما قابل استفاده خواهند بود و از این رو اخیرا در مجامع علمی و متافیزیکی بحث داغی در خصوص فعال سازی آنها درگرفته است.

چرا باید از این محصول استفاده کنم ؟!

این موج یک روش ساده ولی بسیار قدرتمند فراهم می کند که شما می توانید ۱۲ رشته دی ان ای خود را فعال کنید. شما می توانید زندگی خود را در دست گرفته و آینده خود را خلق کنید. یکی از مزایای فعال سازی ۱۲ رشته دی ان ای پیشرفت دیدگاهها، سلامت، ظاهر، و بالا رفتن درصد موفقیت شما در بسیاری از فعالیتهای فیزیکی و روحانی خود خواهد بود.

این ساده تر از چیزی است که شما فکر می کنید، شما یک “شما”ی جدید را خواهید دید که در موردش حس بسیار خوبی دارید!!!

شما می توانید همه این مزایای شگرف را فقط با پرداخت قیمت پایینی بدست آورید. به سادگی به مدت سه هفته هر شب پس از رفتن به بستر به این موج گوش کنید و شاهد تغییرات شگرف در زندگی خود باشید. شما احساس می کنید بسیار قویتر و بیشتر در ارتباط با خود واقعیتان بوده و حقیقتا در میابید که اهداف شما در دسترستان هستند.

جالب است بدانید که این تکنیک روی اشخاص حرفه ای، بازیگران هالیوود و مردمی مثل شما که آماده برای تغییر مثبت از همین الان می باشند اجرا شده و جواب داده است!

خرید آنلاین  موج فعال سازی ۱۲ رشته DNA menu buy

چگونه از این محصول استفاده کنم ؟

گوش دادن به این موج در هنگام رفتن به بستر تنها کاری است که باید انجام دهید. جالب است بدانید که تلقینات خودبخود وارد ذهن خواهند شد حتی اگر شما به زبان انگلیسی هم آشنایی نداشته باشید باز هم تفاوتی در نتیجه نخواهد داشت چون در سطحی پایینتر از آستانه هشیاری و خودآگاه شما عمل نموده و بصورت ناخودآگاه وارد ذهن شما می گردد. صدای آرام موزیک و صدای ساحل دریا و صدای تلقینات زیرآستانه ای و امواج مغزی در کنار یکدیگر تحول شگرفی را برای شما رقم خواهد زد!

۹۹۹  موج فعال سازی ۱۲ رشته DNA 999

 

این شش زوج مارپیچی چه مواردی را کنترل می کنند؟

[us_single_image image=”7471″ size=”full” align=”center”]

حال زمان این است که این محصول استثنایی را در سبد خرید خود داشته باشید، عجله کنید که فرصتها همیشه زودگذر هستند!

 

خرید آنلاین  موج فعال سازی ۱۲ رشته DNA menu buy

مزایای فعال سازی رشته های اضافی DNA ؟

فعال سازی ۱۲ رشته دی ان ای حقیقتا بسیار هیجان انگیز و فوق العاده است. مطمئن هستیم که شما شرایط، رفتارها، هیجانات، و احساساتی دارید که در زندگی شما نقش مثبتی ایفا نمی کنند. این دقیقا جایی است که فعال سازی ۱۲ رشته دی ان ای نقش بزرگی ایفا می کند. شما می توانید بطرز چشمگیری الگوهای رفتاری، هیجانات، سلامتی، قدرت شفا، و زندگی خودرا به سادگی با فعال سازی ۱۲ رشته دی ان ای تغییر داده و بهبود بخشید.

به کمک این محصول شما از بسیاری از این عادات بد رهایی یافته و به سوی استفاده از تمامی قوای انسانی خود پیش خواهید رفت.

خرید آنلاین  موج فعال سازی ۱۲ رشته DNA menu buy 

این موج زوج مارپیچی اول را بگونه ای برنامه ریزی خواهد کرد که متابولیسم شما به شرایط ایده آل برگشته و همچنین روند گذران عمر شما را کند می کند؛ همان چیزی که به نام سن و سال می شناسید. در اغلب موارد استرس و عوامل منفی می توانند روند گذران عمر شما را تحت تاثیر قرار داده و پیری زودرس را به همراه بیاورند. این موج روند گذران عمر را به شرایط طبیعی برمی گرداند.

این موج زوج مارپیچی دوم را بگونه ای برنامه ریزی می کند که شخصیت شما تغییرات مثبت یافته و این تغییرات در رفتارها و احساسات شما منعکس شود. همچنین شخصیت واقعی شما را شکل می دهد و به شما اجازه می دهد که  خصلتهای برونگرایی و درونگرایی را به نفع خود استفاده نمایید.

این موج زوج مارپیچی سوم شما را برنامه ریزی نموده و عادتهای ذهنی شما را به سمت مثبت اندیشی و رهایی از الگوهای ذهنی تغییر می دهد. همچنین روال تفکر شما را بطرز چشمگیری تغییر داده و شما می توانید بطور همزمان منطقی و ادراکی بیندیشید که قدرت اندیشه شما را چندین برابر خواهد نمود

این موج زوج مارپیچی چهارم شما را برنامه ریزی نموده و شما از روالهای فکری خود بنفع خود بهره برداری خواهید نمود. همه ما بطرزی متفاوت با دیگران می اندیشیم، که کاملا منحصر بفرد و یکتاست. این موج به شما امکان بهره برداری از روالهای طبیعی قدرتمند ذهن را خواهد داد که عموما در حالت عادی مسدود شده اند.

این موج زوج مارپیچی پنجم شما را برنامه ریزی نموده و آنگاه روح شما قادر به ارتباط با ارواح دیگر – که شما عازم دیدار و ارتباط با آنها هستید – خواهد گردید. شما افرادی را برای دلایل خاص ملاقات نموده و آنها می توانند تاثیری بسیار شگرف و قدرتمند در زندگی شما بجای گذارند.

این موج با برنامه ریزی آخرین زوج مارپیچ که تمامی بخش الهی شما را اداره می کند، به شما امکان دسترسی به خود روحانی واقعی تان را می دهد. با فعال سازی زوج مارپیچی ششم روشن بینی بدنبال خواهد آمد.

 

۹۹۹  موج فعال سازی ۱۲ رشته DNA 999

 

customercare  موج فعال سازی ۱۲ رشته DNA CustomerCare

شما باخرید در هیچ حالت ضرر نمی کنید. این دوره ضمانت برگشت کامل وجه دارد. تا ۳۰ روز پس از تهیه این دوره در صورت نارضایتی از دوره آموزشی می‌توانید درخواست برگشت وجه را بدهید

 

خرید آنلاین  موج فعال سازی ۱۲ رشته DNA menu buy

این محصول برای اولین بار در کشور و انحصارا در این سایت عرضه می گردد.

error: Content is protected !!