خانه / آموزه های معنوی / مشاهده کالبد اتریک

مشاهده کالبد اتریک

اطراف بدن ما را میدان های انرژی الکترومغناطیسی فرا گرفته اند. کالبد اتریک، کالبدی است که بسیاری از افراد می توانند با تمرین کمی آن را ببینند. اتریک اولین لایه از هاله ماست.
یک راه برای دیدن آن این است که از یک دوست مشتاق بخواهید که بازویش را کشیده نگه دارد (بدون لباس). به طوری که انگشتان او چند سانتی متر از یک پس زمینه مشکی رنگ یا رنگ خنثی فاصله داشته باشد. غیر مستقیم به بازو و انگشتان نگاه کنید. به تدریج راه و رمز این کار دستتان می آید و متوجه می شوید که چطور از طریق انگشتان، به پس زمینه توجه کنید، اما آن را با دید جانبی نگاه کنید. نزدیک به سطح یک مه آبی یا خاکستری را خواهید دید که حدود ۴ سانتی متر یا بیشتر ضخامت دارد و اطراف بدن کشیده شده است. آرام باشید و تلاشی برای این فرایند نداشته باشید، خیلی زود خواهید دید که واقعا چیزی در اطراف بدن وجود دارد.

Abstract fractal pattern. Computer generated graphics.
Abstract fractal pattern. Computer generated graphics.

 

یک راه دیگر برای دیدن کالبد اتریک این است که روی خودتان تمرین کنید. خیلی راحت با یک فاصله حدود دو متری از یک دیوار ساده بنشینید. آرام بمانید و چند نفس عمیق شکمی بکشید. دستانتان را کاملا باز کنید و نوک انگشتانتان را به هم بچسبانید به طوری که شست دستان به سمت بالا باشد. حالا به آرامی نوک انگشتانتان را جدا کنید و تا فاصله ۴ سانتی متری از هم داشته باشند، شما یک چیزی شبیه مه خاکستری رنگ خواهید دید که خیلی براق است. اگر انگشتانتان را ۴ سانتی متر دیگر از هم دور کنید، کالبد اتریک را دقیق تر تشخیص خواهید دارد. تمرین چسباندن انگشتان و جدا کردن آنها را چندین بار آنجام دهید تا اینکه بالاخره چیزی ببینید. فقط به تمرین نیاز دارد. وقتی در آن مهارت پیدا کردید، متوجه خواهید شد که این مه یا از راست به چپ یا از چپ به راست در جریان است. این جهت نه تنها به جنسیت، بلکه به وضعیت سلامتی و همچنین افکاری که در آن لحظه دارید بستگی دارد. حالا تلاش کنید با افکارتان جهت مسیر این جریان را به چپ و راست تغییر دهید.
یک تکنیک دیگر این است که انگشت اشاره تان را باز کنید و به صورت عمودی با یک فاصله در مقابل چشمانتان نگه دارید و به آن نگاه کنید. سپس انگشت اشاره دست دیگرتان را در جلوی آن قرار دهید. به تدریج انگشت اشاره ی پشتی را از خودتان دور کنید و به آرامی روی محیط اطراف آن تمرکز کنید. بعد از اینکه کاملا بازوهایتان باز شد، به آرامی آن را دوباره به سمت انگشت دیگر برگردانید. این روند را تکرار کنید، اما این بار روی انگشت متحرک تمرکز کنید، و در عین حال توجه هوشیارتان به انگشت دیگر باشد. این کار را چندین بار تکرار کنید. حالا دستانتان را تعویض کنید، و فرایند را تکرار کنید. سپس، چشمانتان را ببندید و در چشمان ذهنتان این عقب و جلو رفتن را تجسم کنید. با این تمرینات دیدن کالبد اتریک به تدریج برایتان آسان می شود.

درباره ی مدیرکل

مطلب پیشنهادی

ده روش مقابله با خون آشامهای انرژی

همه چیز از انرژی است در سطح درون اتمی، همه ی آنچه در زندگی وجود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *