خانه / آموزه های معنوی / محافظت در برابر انرژی های ناخواسته و موجودات غیر ارگانیک

محافظت در برابر انرژی های ناخواسته و موجودات غیر ارگانیک

در این مقاله شما یاد خواهید گرفت با آتش درون از خود در برابر انرژی های ناخواسته و موجودات غیر ارگانیک حفاظت کنید. انرژی های کهنه را تجدید نمایید، مسیرهای انرژی درون را باز کنید و دیگر کاربردها…

عنصر چاکرای سوم آتش است. این آتش درون شماست. ذات آن آتشین است. این آتش میتواند به شما گرمای درونی دهد.  این گرما صفتی روحی دارد و گرمایی مادی نیست. میتواند آنچه از سنخ روحی است را بسوزاند و میتواند پاکسازی کند. کافی است پلیدیها را با آن بسوزانید. شناخته شده است که چاکرای سوم به اراده و عمل و اعمال اراده باز می گردد. در اینجا ما صفت آتشی آن را به کار خواهیم گرفت. مخاطب این نوشته کسانی هستند که در بعد تاریک وجود قدم برداشته و با دنیای ناشناخته سر و کار دارند. خواندن آن برای دیگران ایرادی ندارد ولی برای آنها در مرحله کنونی کاملا نامفهوم است. در این نوشته توضیحی درباره چاکراها، انرژی یا مفاهیم پایه دیگر نخواهید یافت و قصد ندارم درباره آنها توضیح دهم زیرا آنچه مورد توجه من است جنبه کاربردی و عملی است. اگر مفهومی برای شما مبهم است حتما نسبت به رفع ابهام اقدام نمایید و سپس مقاله را ادامه دهید تا بتوانید بیشترین درک و بینش و در نتیجه بهره را ببرید. بهرحال درک شما از مفاهیم به کار رفته بسیار ضروری است. درک شما از سمبل آتش بسیار مهم است و حتی شاید لازم باشد درباره آتش کمی بیندیشید. دنیای بیرون در دنیای درون ما انعکاس یافته است. کیفیت آتش بیرون در وجود ما حضور دارد، همانطور که کیفیت های دیگر عناصر.

شناسایی و احساس انرژی های مختلف

چگونه میتوانید اراده خود را بر چیزی که نمی دانید چیست و کجاست اعمال کنید؟ در اینجا ما درباره حس انرژی صحبت میکنیم. آنچه بیان میکنم فراتر از سطح تجسم است.

در قدم اول شناسایی آن چیزی است که هست و سپس دست به عمل زدن. آنچه احساس خواهید کرد تجسم نیست، زیرا دریافتی است. شما آن را نمی سازید بلکه آن را از درون دریافت میکنید. شاید تجسم به نظر بیاید ولی چنین نیست. هر کس آن را به صورت مختلفی دریافت میکند ولی اصل دریافت است. برای یادگیری این مهارت مراحل زیر را عمل کنید:

  1. بسیار عمیق و آرام نفس بکشید

  2. چشمان خود را ببندید

  3. وجود خود را احساس کنید

  4. با انرژی خود آشنا شوید و احساس آن را به خاطر بسپارید

  5. حضور انرژی های بیگانه را شناسایی کنید

امر بسیار مهم در دریافت، رهایی کامل و خالی نمودن ذهن از حضور افکار و ایده هاست.

کار آسانی نخواهد بود ولی بعد از اولین بار انجام، کاملا برای شما عملی خواهد بود.

یاد بگیرید به دریافتهای درونی خود اعتماد کنید و البته آنها را بدیهی نگیرید.

با خالی نمودن ظرف درون دریافتهای خالصی خواهید داشت.

da034e60f62e145959d3a277e0d84a67

 

پاکسازی با آتش درون

پس از شناسایی انرژی های بیگانه در سیستم انرژیتان که میتوانند فقط انرژی یا موجودات غیر ارگانیک بوده باشند اکنون نوبت فراخوانی آتش فرا می رسد و این مهم با تجسم قابل دستیابی است.

تجسم کنید که انرژی چاکرای سوم به مانند آتشی از آن بیرون می آید. این آتش را در سراسر وجودتان چرخش دهید و انرژی هایی را که شناسایی کرده بود را با آن آتش بسوزانید و سیستم انرژی خود را کاملا پاکسازی نمایید.

اکنون این آتش را گسترش داده و آن را تا هاله خود بسط دهید و عمل پاکسازی را در محیط اطراف خود نیز تکرار کنید.

اگر نیاز به آتش با شدت بیشتری دارید، آن را با شدت مورد نظر تجسم کنید تا هنگامی که سیستم انرژی شما کاملا پاکسازی گردد.

تجدید انرژی های کهنه

انرژیهای فرسوده و خاکستری خود را شناسایی کرده و توسط آتش چاکرای سوم حرارت دهید تا هنگامی که کاملا تازه گردند.

باز نمودن مسیرهای انرژی

تجسم کنید که آتش از چاکرای سوم به بیرون آمده و در بدن به حرکت در می آید. اکنون در حالیکه چشمانتان بسته است

موانع جزئی و کلی در سر راه انرژی را شناسایی کنید و در صورت مواجه شدن با یکی از این موانع آن را با آتش چاکرای سوم باز نمایید و به مسیر ادامه دهید تا هنگامی که همه مسیر ها کاملا باز شوند.

سوالات

در چه مواقعی این تمرین را انجام دهم؟

بستگی به موقعیت شما دارد. و البته همانطور که قبلا هم گفتم اگر مخاطب این نوشته باشید کاملا این موقعیت را شناسایی خواهید کرد و این تمرین را به کار خواهید گرفت. چه در مواقع خطر و آسیب و چه در مواقع نیاز به بهبود در انرژی یا سایر شرایط.

آیا میتوانم از این روش برای شکستن طلسم استفاده کنم؟

البته که میتوانید. طلسم ها در نهایت به کنترل و جهت دهی خاص انرژیها و استفاده از برنامه ریزی خاص برای آنها و در موارد حاد استفاده از موجودات غیرارگانیک منتهی میشود. این انرژی ها یا موجودات غیرارگانیک را که در طلسم دخالت دارند شناسایی کرده و آنها را نابود کنید، تا طلسم به خودی خود از بین رود.

اگر تجمع انرژی بسیار شدید باشد نیاز دارید این روش را تا هنگامی که کاملا از آن انرژیهای بیگانه پاکسازی شوید به دفعات تکرار نمایید.

آیا این روش میتواند برای برونفکنی یا خواب شفاف مفید واقع شود؟

بله. استفاده از این روش به مدت طولانی باعث فعال شدن بیش از پیش چاکرای سوم شده و به تجربیات برونفکنی و خواب شفاف و حتی دیگر تجربیات از این دست کمک فراوانی میکند همانطور که چاکرای سوم فعال یکی از عوامل مهم برای داشتن تجربیات از این دست ذکر شده.

آیا میتوانم با این آتش یک کبریت روشن کنم؟

زیاد امیدوار نباشید! اگر چنین اتفاقی افتاد حتما اطرافتان را بررسی کنید تا اگر در حال خواب دیدن هستید به خواب خود آگاه شوید!

درباره ی مدیرکل

مطلب پیشنهادی

ده روش مقابله با خون آشامهای انرژی

همه چیز از انرژی است در سطح درون اتمی، همه ی آنچه در زندگی وجود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *