خانه / هیلینگ / قدرت شفا بخشی کریستال ها

قدرت شفا بخشی کریستال ها

کریستال ها می توانند در شفا بخشی موثر باشند. از دوران باستان نیز از قدرت شفا بخشی کریستال ها بهره می گرفتند. هر کسی که به عنوان یک ابزار درمانی از کریستال ها استفاده می کند، چنین اعتقادی دارد. باور و اعتقاد را نمی توان به صورت علمی تایید کرد، اما تاثیر قدرتمند آن قابل انکار نیست.
فکر می کنم همه ما به انرژی اعتقاد داشته باشیم، که از نظر علمی نیز قابل اثبات است. همه چیز از انرژی تشکیل شده است.
اجازه دهید نگاهی به برخی از حقایق علمی در مورد کریستال ها بیندازیم.
یک توضیح زمین شناسی/علمی این است که کریستال ها پایدار ترین شکل ماده در جهان هستند. این به خاطر شکل گیری (تولد) آنها درون سیاره زمین است. سفر کریستال از جایی در اعماق زمین، و پایین تر از سطح زمین آغاز می شود، جایی که مایعات داغ در جریان هستند یا مواد مذاب وجود دارند.
تشکیل کریستال زمانی اتفاق می افتد که لایه های پوسته زمین دچار شکستگی می شوند، و اجازه می دهند گازها و مایعات داغ، که تحت فشار بسیار زیاد هستند، به سمت سطح بالا بیایند. این ترکیب بسیار داغ شامل سایر عناصر مانند آب، اکسیژن، سدیم، آلومینیوم، کلسیم، پتاسیم، منیزیم، و آهن است که به صورت محلول بوده و با سایر موادی که به سمت سطح رانده می شوند ترکیب شده اند.
وقتی این ترکیب بالا می آید و از لایه های خنک تر و غیرفعال تر سنگ ها عبور می کند، کریستال ها شروع به رشد در شکاف ها و حفره ها می کنند. کریستال ها بسته به شرایط محیطی خاص و ترکیب این عناصر شکل می گیرند. سایر شرایط مانند دما، فشار، زمان، و فضا می باشد. قرار گرفتن در معرض عناصر زمینی مانند باد، آب، یخ، و نور نیز در نوع شکل گیری، رشد، ظاهر، رنگ، سختی و اندازه نقش دارد.
هر مرحله در تشکیل/تولد یک کریستال شامل انرژی است. هر عنصر معدنی دارای انرژی است. هر عنصر زمینی دارای انرژی است. موقعیت مکانی نیز یک تکه مهم از این پازل است. نواحی مختلف زمین انرژی های مختلف و منحصر بفردی دارند، که روی رشد کریستال نیز تاثیر می گذارند.
کریستال ها میلیون های سال عمر دارند، و در طول اولین مراحل پیدایش زمین ایجاد شده اند. همچنین ساختار اتمی، مولکولی یا یونی کریستالها یک ساختار منظم بوده و دارای یک الگوی ثابت هستند که مرتبا تکرار شده و در هر سه بعد گسترده شده است. آنها منظم ترین ساختاری هستند که در طبیعت وجود دارد، یعنی کمترین مقدار بی نظمی را دارند. ساختار آنها به گونه ای است که روی هر چیزی دارای انرژی های مختلف که در اطرافشان است تاثیر می گذارند، و باعث می شوند آنها فرکانس های ارتعاشی خاصی را از خود ساطع کنند. از آنجایی که شبکه کریستال ها کاملا متقارن و منظم است، انرژی که ساطع می کنند نیز پایدار است، و همین باعث قدرت شفابخشی کریستال ها می شود. وقتی انرژی ناهماهنگی وجود داشته باشد، متعادل شده و به یک انرژی هماهنگ تبدیل می شود.قدرت شفا بخشی کریستال ها
پس با استفاده از این اطلاعات، می دانیم که همه چیز شامل انرژی می شود. این مسئله کریستال ها را نیز در بر می گیرد.
اجازه دهید یک مرحله جلوتر برویم. همه چیز شامل انرژی است و این مسئله در مورد بدن و ذهن ما نیز صدق می کند. می توان این را با استفاده از تکنولوژی امواج مغزی، الکتروگرافی و غیره از نظر علمی ثابت کرد.
این انرژی می تواند فرکانس بالا (افزایش دهنده ارتعاش ما)، یا فرکانس پایین (نزول کننده) و هر مقداری بین این دو را داشته باشد.
اگر بدن شما بیمار باشد، انرژی شما پایین است. به این دلیل که بدن در تلاش است که عفونت ها، سموم و غیره را برطرف کند. یک تب (یک نوع انرژی) می تواند بیانگر این باشد که بدن از توانایی خارق العاده اش دارد استفاده می کند تا خودش را بهبود ببخشد. با استفاده از تمام انرژی که دارد، بیشتر از حالت نرمال کار می کند تا “تداخل کننده ها” را از بدن خارج کند.
کریستال ها ابزارهایی هستند که می توانند در این فرایند شفابخشی موثر باشند. کریستال هایی با یک ارتعاش خاص می توانند انرژی بدن را بالا ببرند. انرژی کریستال با انرژی بدن ادغام می شود، و فرایند بهبودی را قدرتمندتر می کند. تسلا ثابت کرده که چطور فرم های مختلف انرژی می توانند رزونانس ارتعاشی سایر شکل های انرژی را تغییر دهند. کریستال ها نیز برای هماهنگی، شفا، تغییر ارتعاش سلول های بدن، چاکراها و کالبدها استفاده می شوند. همچنین در مدیتیشن، تماس کوانتومی، ریکی و متعادل سازی و پاکسازی چاکراها نیز به کار می روند. کریستال ها با میدان انرژی بدن کار می کنند و می توانند انرژی را در بدن حرکت داده، جذب کنند، متمرکز کنند، هدایت و یا پراکنده کنند. کار با انرژی کریستال به بدن کمک می کند که ریتم طبیعی خود را پیدا کند.

درباره ی مدیرکل

مطلب پیشنهادی

استفاده از سمبل ها در فراخوانی انرژی

برای اینکه بتوانید بهبودی موثر و قدرتمندی ایجاد کنید، باید بیاموزید مقدار انرژی شفابخش بیشتری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *