خانه / آموزه های معنوی / قانون فراوانی-قسمت چهارم

قانون فراوانی-قسمت چهارم

مدیتیشن قایق خوشبختی برای همسو شدن با قانون فراوانی

این دستورالعمل مدیتیشن برای درک قانون فراوانی است، خوب است که حداقل دو هفته هر روز انجام شود.

یک مکان راحت و آرام پیدا کنید که از آن لذت می برید، جایی که بتوانید مدت زمانی آرام و بدون حواس پرتی بنشینید. گوشی خود را خاموش کنید. راحت بنشینید یا در صورتی که می دانید به خواب نمی روید، دراز بکشید.
راحت باشید و چشمانتان را ببندید. توجهتان را به تنفستان معطوف کنید. تلاش نکنید که نحوه تنفستان را تغییر دهید، فقط به آن توجه کنید. وقتی به آن توجه کنید، خودش به صورت طبیعی تغییر می کند. بدن و ذهن شما نیز کم کم ریلکس می شود. احساس می کنید که تنش های بدنتان آزاد می شوند. احساس می کنید که نیروی جاذبه بدن شما را به سمت پایین می کشد. فقط به نگاه کردن به تنفستان ادامه دهید. دم…. بازدم. دم… بازدم.
حالا به آرامی بدنتان را اسکن کنید و ببینید که آیا جایی در بدن یا ذهنتان احساس تقلا کردن دارید یا نه. شاید دارید روی یک حوزه از زندگی تان کار می کنید و افکار مربوط به آن برخاسته شود. یا تنش یا انقباضی در بدنتان احساس کنید که نشان دهنده تقلا یا حرص است. اگر متوجه استرس شدید، به آرامی آن را رها کنید. اگر چیزی وجود دارد که باید در زندگی بررسی کنید، آن را به بعد موکول کنید. اکنون زمان آرامش است، تا از برنامه ریزی و تفکر فاصله بگیرید. اگر متوجه جایگاه استرس شدید، خودتان یا کس دیگری را به خاطر آن مقصر ندانید، فقط به آن توجه کنید، آنگاه رهایش کنید.

قانون فراوانی
حالا تصور کنید که در یک قایق خیلی راحت نشسته اید که خیلی آرام در یک رودخانه نور، عشق، لذت، جوانی و سرزندگی شناور است. قایق می تواند هر شکلی که شما دوست دارید باشد. قایق توسط قلب شما هدایت می شود، که اکنون با قانون فراوانی همسو شده است. آن به سمت چیزهایی می رود که با قلب خالص شما در هماهنگی است. در این قایق، هر چیزی که شما نیاز دارید وجود دارد. هر زمان که چیزی نیاز داشته باشید، ظاهر می شود: همراهان دوست داشتنی برای سفرتان، بهترین غذا برای تغذیه بدنتان، موسیقی برای آرامش، و هر چیزی که به شما لذت و خوشحالی می دهد.
تنها کار شما در این سفر این است که آرام باشید و لذت ببرید و به قانون فراوانی در عمل توجه کنید. شما هیچ نگرانی ندارید، زیرا همه چیز برایتان فراهم است. شما حتی نیاز ندارید چیزی را درخواست کنید. حتی نیازی نیست که درخواست کنید، هر وقت متوجه شوید که چیزی را می خواهید، ظاهر می شود، هر چقدر که بزرگ یا کوچک باشد.
هر وقت متوجه شدید که نیرویی درونتان می گوید باید کاری انجام دهید، یا به چیزی رسیدگی کنید، فقط آرام بنشینید و به خاطر بیاورید که قبلا به همه چیز رسیدگی شده است. این سفری است که شما همیشه رویایش را داشتید، و در آن همه چیز برایتان مهیا شده است. شما نیازی ندارید برای تجربه هایی که می خواهید، برنامه ریزی کنید. فقط آرام هستید و می دانید که این قایق شما را به جایی می برد که می خواهید بروید، به سمت هماهنگی با قانون فراوانی و این به بهترین شکل ممکن انجام می شود.
فقط آرام باشید. کار شما انجام شده است. با انرژی رشد و شفابخشی که اکنون اینجا برایتان وجود دارد همسو شوید. همین که قایق در مسیر جریان دارد، جریان رودخانه شما را عمیق تر وارد عشق، خوشبختی و ریلکسیشن می کند. شما سرشار از نور، وضوح و پاکی هستید. تمام چیزهای خوب اینجا برای شما وجود دارند. فقط ریلکس باشید و اجازه دهید که جریان عشق شما را ببرد. شما کاملا تحت مراقبت هستید.
اگر متوجه استرس شدید، آن را سرکوب نکنید. فقط به آن توجه کنید و به خاطر بیاورید که به تمام نگرانی های شما رسیدگی می شود. در درون عشقی که اینجا برای شما وجود دارد آرام شوید. تمام گره ها باز می شوند. همه بهبود می یابند. شما در خانه هستید. شما مورد حمایت، عشق و قدردانی هستید. کار شما انجام شده است. شما ریلکس هستید. نیازی نیست که به چیزی یا به خودتان رسیدگی کنید. همه اینها اکنون برای شما انجام می شود.
موجودات دوست داشتنی بسیاری وجود دارند که به هر نیاز شما توجه می کنند. هر گاه چیزی نیاز داشته باشید، یکی از آنها ظاهر شده و به شما کمک می کند. فقط در طول مسیر شناور باشید، و سرشار از آرامش عمیق و خوشایند شوید.
هر گاه آماده بودید، چشمانتان را باز کرده و به اطراف نگاه کنید. چطور بود؟ آیا سخت بود که همه چیز را رها کنید و اجازه دهید که دیگران به نیازهای شما رسیدگی کنند؟ اگر پاسختان مثبت است نگران نباشید، شما تنها نیستید.
آیا توانستید حتی یک لحظه احساس آسایش داشته باشید و اعتماد کنید که در مسیری هستید که در آن به همه چیز رسیدگی می شود؟ آیا توانستید انرژی قانون فراوانی را احساس کنید؟ هدف ما همین بود. هر چه بیشتر بتوانید این را در وجودتان و بدنتان احساس کنید، بیشتر با آن هم ارتعاش می شوید. و هر چه بیشتر هم ارتعاش شوید، بیشتر در واقعیت شما متجلی می شود. نسبت به ارتباط با منبع خودتان گشایش داشته باشید و کاملا به آن اعتماد کنید. از اینجا به بعد، شما نسبت به تمام خوبی های عالم گشوده هستید، و آنها همواره اینجا برای شما حاضر خواهند بود.

این مقاله ادامه دارد…

مشاهده قسمت پنجم مقاله قانون فراوانی

درباره ی مدیرکل

مطلب پیشنهادی

ده روش مقابله با خون آشامهای انرژی

همه چیز از انرژی است در سطح درون اتمی، همه ی آنچه در زندگی وجود …

2 دیدگاه

  1. عالی بود این سری مقالات فراوانی …بسیار کامل هس …یه تمرین هم هست به نام بازی فراوانی اولین بار استر هیکس مطرح کرد ..که با یک میلیون شروع میشه و هروز یک میلیون یک میلیون اصافه میشه و ما هروز اون پول و خرج میکنیم وهی این روند ادامه پیدا میکنه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *