خانه / آموزه های معنوی / قانون فراوانی-قسمت آخر

قانون فراوانی-قسمت آخر

چطور می توانید با وجودی که در حال تجربه ی کاستی ها هستید، باز هم روی فراوانی تمرکز کنید؟

همه ما می دانیم که در زمانی که قانون فراوانی خودش را در زندگی فیزیکی ما منعکس می کند، تاکید روی آن آسان است. زمانی که پول ها جاری هستید، و ارتباطات دوستانه با افراد فراوان است. اما زمانی که بدهی ها روی هم جمع شده اند و شما تقلا می کنید که آنها را پرداخت کنید، یا زمانی که احساس تنهایی می کنید چطور؟ پیشنهادهایی در اینجا وجود دارد.

۱- درک کنید که چه اتفاقی دارد می افتد

زندگی اکنون شما، حاصل افکار و باورهایی است که در گذشته روی آنها تمرکز کرده اید. در این کره ی خاکی بین فراخوانی یک انرژی برای خلق چیزی، و تجلی آن مدت زمانی طول می کشد. پس راهی برای شکستن سیکل کاستی ها، این است که به سمت دیگر طیف توجه کنید: جریان بی انتهای فراوانی. هر چه بیشتر این کار را انجام دهید، قانون فراوانی را بیشتر احساس خواهید کرد، و وقتی آن را تجربه کنید، کم کم به آن بیشتر اعتماد می کنید.

وقتی یک “ناکامی” اتفاق افتاد، باید درک کنید که شما شاهد نتایج افکار قدیمی تان هستید، و چیزی بیشتر از آن نیست. روزانه توجهتان را به مواردی معطوف کنید که باعث شادی شما می شود. راه هایی را پیدا کنید که به بهترین شکل شما را با قانون فراوانی همسو کند و روزانه آن را انجام دهید.

۲- شما با توجه به کاستی ها، به آنها سوخت رسانی می کنید

عمل تصمیم گیری، قدرت عظیمی را فراخوانی می کند که می تواند در زندگی شما معجزه ایجاد کند. تصمیم برای کاری یک هماهنگی قدرتمند با چیزی که در موردش تصمیم گیری کرده اید ایجاد می کند، و باعث عزم، جهت گیری و تمرکز روی هدف می شود. و انرژی را به حرکت می اندازد.

وقتی تصمیم گرفتید که با خوشبختی و قانون فراوانی همسو شوید، روزانه آن را برای خودتان تاکید کنید، مخصوصا زمانی که هنوز در حال تجربه نتایج تفکرات گذشته هستید. تصمیم بگیرید که تسلیم نشوید. عده بی شماری هستند که به فراوانی متصل شده اند. شما نیز می توانید. وقتی خودتان را با آن هماهنگ کنید، تنها نیاز دارید که توجهتان و اقداماتتان را در جهتی که می خواهید حرکت کنید متمرکز کنید.

قانون فراوانی

آنچه که ما با توجه مکرر به آن سوخت رسانی می کنیم، رشد می کند و بزرگ می شود. توجهمان را از روی هر چیزی برداریم، آن چیز می میرد. دوست دارید در زندگی تان چه چیزی را بپرورانید؟ از طرف دیگر، صرف انرژی حیات خود را روی چه چیزهایی می خواهید متوقف کنید؟

 

۳- درک کنید که چطور اجازه دهید باورهای تضعیف کننده، به خودی خود آزاد شوند

اگر فکر می کنید چیزی که می خواهید، کمی ترس برایتان به همراه دارد، این به این معنی است که یک فاصله بین رویاها و باورهای شما وجود دارد. میزان این ترس متناظر با بزرگی این فاصله است و لایه هایی در ذهن شما ایجاد کرده است.

در مقالات آینده در مورد رهاسازی باورهای تضعیف کننده توضیح می دهیم.

“با ترس هایتان مشورت نکنید، بلکه با امیدها و رویاهایتان مشورت کنید. در مورد خستگی ها فکر نکنید، بلکه در مورد توانایی های کشف نشده تان فکر کنید. خودتان را به خاطر تلاش هایی که کردید و موفق نشدید نگران نکنید، بلکه به موقعیت هایی فکر کنید که هنوز برایتان امکان پذیر است.”

۴- فعالیت هدفمند

در زمانهایی از زندگی که وقایعی را تجربه می کند که حاصل تفکرات منفی، باورها و ترس های گذشته هستند، انجام فعالیت هایی که هم جهت با قانون فراوانی باشد می تواند مفید باشد. خیلی مهم است که فعالیتی را انتخاب کنید که راهنمای احساسی شما در مورد آن فیدبک مثبت به شما می دهد. به این ترتیب متوجه می شوید که با قانون فراوانی همسو هستید.

 

زمانهایی در زندگی وجود داشته است که من قلبم را به روی انرژی الهی گشوده ام، و همراه با آن موهبت های باورنکردنی برایم ایجاد شده است. آنقدر احساس خوبی داشتم که کل وجودم با شادی و عشق سرزنده شده بود و جریان بی نهایتی از عشق را تجربه می کردم. در آن مواقع کاملا برایم روشن بود که فراوانی منبع واقعا بی حد و مرز است. این ما هستیم که از عظمت آن آگاهی نداریم. حس زیبایی وجود دارد که ما کاملا در نور و عشق تجربه اش خواهیم کرد و درون آن هر رنجی می تواند نابود شود.

قانون فراوانی مطمئنا یک جنبه از خداوند و حقیقت الهی است. هر چه بیشتر قلبمان را به روی آن بگشاییم و اجازه دهیم در مسیرمان با ما همراه باشد، عشق، نور، لذت و فراوانی تمام چیزهای خوب را تجربه خواهیم کرد.

درباره ی مدیرکل

مطلب پیشنهادی

ده روش مقابله با خون آشامهای انرژی

همه چیز از انرژی است در سطح درون اتمی، همه ی آنچه در زندگی وجود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *