خانه / آموزه های معنوی / رکوردهای آکاشیک

رکوردهای آکاشیک

آکاشیک یک سیستم یا حافظه ی سراسری است که هر فکر، کلام و عملی را که تا به حال صورت گرفته را به صورت انرژیکی ثبت می کند. گفته می شود که شامل اطلاعات هر روح یا موجودی در عالم است. این رکوردها دائما با هر فکر، کلام و عمل جدیدی که هر روح انجام می دهد آپدیت می شوند. رکوردهای آکاشیک در یک ماده ظریف (اتری) به نام آکاشا ثبت می شوند. در افسانه های هندو ها، این آکاشا به عنوان منشا اصلی طبیعت شناخته می شود که چهار منبع طبیعی دیگر، یعنی آتش، هوا، خاک و آب از آن خلق شده اند. این پنج منبع بیانگر حواس پنجگانه انسان ها هستند.
رکوردهای آکاشیک شبیه یک آگاهی جمعی یا کیهانی است. این رکوردها نامهای متفاوتی گرفته اند، از جمله ذهن کیهانی، ذهن سراسری، ناخودآگاه جمعی یا نیمه خودآگاه جمعی.
هر چیزی در هستی یک رکورد انرژیکی دارد. تجربیات تمام انسان ها در طول زندگی های مختلف در آن ثبت شده است. یعنی سوابق هر دانش، فکر و اندیشه و عملکرد.

خواندن رکوردهای آکاشیک

برخی معتقدند که این سوابق که در آکاشا ثبت شده در حالت های هوشیاری خاص قابل خواندن و دسترسی هستند. چنین حالت های هوشیاری می توانند در برخی مراحل خواب، مدیتیشن یا ریلکسیشن حاصل شوند. هر کس می تواند به این رکوردها دست پیدا کند. مانند دسترسی به اطلاعات در اینترنت.
در واقعیت برای گرفتن اطلاعات از رکوردها قدرت یا توانایی خاصی نیاز ندارد. توسط ذهن نیمه هوشیار، از طریق رویا، تمرینات شهودی و معنوی قابل دسترسی هستند. البته، یک ذهن مغشوش، ایگو، ارتباط ضعیف با خود برتر و نداشتن اعتماد به قدرت الهی، از جمله موانعی برای دسترسی به این رکوردها هستند که باید ابتدا برطرف شوند. وقتی هماهنگی کامل بین خودآگاه، نیمه خودآگاه، فراخودآگاه وجود داشته باشد، حقایق رکوردهای آکاشیک قابل دسترسی خواهند بود.
در توضیح این پدیده می توان گفت که رکوردهای آکاشیک، بزرگ جهانی از نیمه خودآگاه های افراد هستند. هر دو عملکرد مشابهی دارند. آنها دارای افکاری هستند که هرگز فراموش نمی شوند. نیمه خودآگاه جمعی تمام افکار هر ضمیر نیمه خودآگاه را جمع می کند که توسط سایر نیمه خودآگاه ها قابل خواندن است. دسترسی به سوابق دیگران از طریق دسترسی به خود برتر آن فرد صورت می گیرد (با اجازه آن شخص). هر فردی می تواند به سوابق خودش دسترسی داشته باشد.

akashic_records

افرادی که توانسته اند به آن دست پیدا کنند آن را شبیه یک کتابخانه بزرگ می بییند. البته در واقعیت اینطور نیست بلکه آنها یک ارتعاش خاصی از انرژی هستند. این ارتعاش انرژی به تصاویر، شکل ها، نماد ها و زبان ها ترجمه می شود تا ذهن بتواند آن را درک کند.
ما رکوردهای آکاشیک را از زمان حال می خوانیم. همه چیز در مورد گذشته، حال و آینده در یک نقطه “حال” گردآوری می شود تا خوانده شود. ما دیدی از سفر و مسیر روحمان در هستی به دست می آوریم. می توانیم درک کنیم که چه حوادث و موانعی برایمان وجود داشته که در نقش انرژیکی ما به جا مانده اند. سپس تمرین می کنیم یا نیت می کنیم که آنها را آزاد کنیم. ما می توانیم به این سوابق دسترسی پیدا کنیم با این نیت که بدانیم که هستیم، تاثیر زندگی های گذشته را روی خودمان ببینیم، در مورد تجربیات آینده بدانیم، راهنمایی های ارزشمند دریافت کنیم و هدف روح خود را بدانیم. این اطلاعات می توانند در داشتن یک زندگی بهتر به ما کمک کنند.

درباره ی مدیرکل

مطلب پیشنهادی

ده روش مقابله با خون آشامهای انرژی

همه چیز از انرژی است در سطح درون اتمی، همه ی آنچه در زندگی وجود …

2 دیدگاه

  1. خیلی جالب بود ممنون از لطف شما

  2. سلام
    بسیار عالی … لطفا مطالب بیشتری در این مورد بزارید.
    سپاسگزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *