خانه / آموزه های خود برتر / خود برترتان را با خود همراستا کنید

خود برترتان را با خود همراستا کنید

 

خود برترتان را با خود همراستا کنید

امروزه مردم بسیاری در دنیا کورکورانه می دوند، بی اندیشه به دنبال خود برتر گریزان خود گشته و با سطوحی از ناکامی که صلح درونی آنها را در بر گرفته است قصد جستجو دارند. آنها آنچنان احساس گسستگی از زندگی، مردم و نداهای خود دارند که مسیرشان را بارها و بارها تغییر می دهند، بدون تفکر یا بدون سنجیدن عواقب احتمالی. آنها مملو از ترس و اضطراب در مورد زندگی هستند، بدون اینکه بدانند چرا؛ و این گسستگی ریشه اصلی بیماریها و اختلالات بلاتکلیفی و واگیردار مربوط به استرس می باشد.

خود برتر

با در ذهن داشتن این مساله، هدف این مطلب ارائه مقدمه ای برای کمک به همراستا شدن شما با خود برترتان از طریق خرد بدنتان بوده و همچنین برای تشخیص این اتصال، وقتی که شما به آن دست یابید. وقتی شما به این طریق همراستا شوید، شما برای همیشه قدرتمند شده ابد. هدف شما واضحتر شده، شما در مسیر قرار گرفته، و زندگی شما جریانی از ملایمت و آسایش را خواهد داشت
مهم است که در شروع کار مشخص کنید که مردم خیلی اندکی می دانند که همراستا شدن با خود برترشان چه حسی دارد. عقیده این اشخاص  به وضوح به نوع بشری از همان اجدادشان سرایت کرده، از طریق فرهنگ های نامشخصی که برخی از گسستگی های روحی ما را موجب شده است. این حقیقت که شما در میان بیلیونها شخص هستید که معمای روحی حل نشده مشترکی دارند، به شما تسلی خاطر می دهد که شما با شجاعت مسیری را دنبال کنید که اشخاص اندکی به آن رسیده اند، اما ممکن است.

خود برتر شما می خواهد شما خوشحال باشید و درهمه حال به آن پیوسته باشید، هر چند چنین چیزی همیشه اینطور نیست. شما شرطی شده اید که باور داشته باشید رنج و سختی طبیعی و لازم برای زندگی زمینی است، اما این درست نیست. شما همچنین شرطی شده اید که وقایع بی اهمیت را به نمایشهای غم انگیز بی رحمانه ای تبدیل کنید که تمامی روزها، ماهها و سالهای شما را اشغال نموده است. باور اینکه سختی و غم لازم است آنرا به همین گونه واقعی ساخته است، و بدانید که دلایل خوبی برای این شرطی شدن هست.
خود برتر شما از هر تجربه ای که شما داشته اید لذت می برد، اما همچنین اولویتهای زمینی شما و الگوهای رفتاری شما را که مستلزم توجه بیشتر به سطوح کم ارتعاش هست نیز درک می کند. به علاوه، آن بطور صمیمانه ای از درسهایی که شما در اینجا باید بیاموزید آگاه است و به نرمی شما را به سوی این اهداف می راند. آن تمام اسرار و قدرتهای شما را بطور ثابت قدم نگهداری میکند، منتظر درخواست شما می ماند، اما آن هیچ عجله ای ندارد. او همیشه آگاه از ماهیت جاودانی و چند بعدی شماست، گرچه شما ممکنست از آن آگاه نباشید.

درباره ی مدیرکل

مطلب پیشنهادی

هفت شیوه پیام رسانی خود برتر

خود برتر ما گاهی به وسیله نمادها، متافورها، احساسات عمیق یا رویا با ما ارتباط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *