خانه / هیلینگ / تکنیکی برای فراخوانی انرژی شفابخش

تکنیکی برای فراخوانی انرژی شفابخش

همه جا در اطراف شما، در سرتاسر هستی، انرژی حیات جریان دارد. نه تنها به شکل میدان انرژی در اطراف موجودات زنده، بلکه در زمین، اتمسفر و در طبیعت نیز وجود دارد. جریان این انرژی هر چیزی که موجود هست را به هم متصل می کند، و شما به عنوان یک موجود زنده، هر لحظه در حال دریافت این انرژی حیات هستید. شما همواره انرژی حیات را به درون میدان انرژی خود می کشانید، و این انرژی حیات است که زندگی شما و هر موجودی که به دنبال شفای او هستید را ممکن می کند. برای اینکه مقدار بیشتری از این انرژی را بتوانید به کسی منتقل کنید، و بتوانید عمل شفابخشی را روی او انجام دهید، باید ابتدا یاد بگیرید که فراخوانی انرژی را انجام دهید و مقدار بیشتری انرژی را وارد میدان انرژی خودتان کنید.

تکنیکی که استفاده می کنید تا این کار را انجام دهید فراخوانی انرژی نام دارد. بعد از اینکه اولین همسویی را دریافت کردید روی این توانایی کار خواهید کرد. شما با استفاده از قدرت تصویر سازی، درخواست می کنید که این انرژی به سمت شما جاری شود، بیشتر و بیشتر، شما با چشمان ذهنتان خواهید دید که، این انرژی از همه جهات به درون شما جاری می شود. شما همچنین خواهید دید که این انرژی وقتی در شما جاری می شود، در بدن حرکت می کند و به سمت شانه ها می رود، وارد بازوها شده و در دستانتان جمع می شود، به این ترتیب می توانید این انرژی را به شخص دیگری انتقال دهید. روند اولین همسویی به شما این توانایی را می دهد که انرژی را به این صورت دریافت کرده و هدایت کنید، و این تصویر سازی، این دیدن با چشمان ذهن، اجازه می دهد که انرژی به همین شکل انتقال پیدا کند. این یک توانایی مهم و سودمند است. تمرین زیر به شما کمک می کند فراخوانی انرژی را تمرین کنید.

هر روز، سه بار یا بیشتر (در اوقات مختلف در روز)، انرژی را احضار کنید. چشمانتان را ببندید و دستانتان را در مقابلتان قرار دهید، و بدون تلاش، با چشمان ذهنتان ببینید انرژی از زمین، از بالا و از همه طرف به درون بدن شما می آید. احساس کنید که انرژی بدن شما را پر می کنید و از طریق شانه هایتان حرکت می کند، به بازوهایتان می رسد و وارد دستانتان می شود. همان طور که دستانتان را در مقابلتان قرار دادید، واقعا ببینید و احساس کنید که انرژی از تمام هستی به سمت شما می آید، به درون بدنتان، بازوهایتان، و سپس دستانتان را پر می کند، گویی آبی درون یک دستکش را پر می کند. اجازه دهید که انرژی در دستانتان جمع شود، وقتی این کار را انجام می دهید شاید احساس گزگز یا گرما را احساس کنید. هر بار که تمرین می کنید یک یا دو دقیقه در این حالت بمانید.

 

Calling_in_Energy2

بعد از اینکه از توانایی تان برای فراخوانی انرژی اطمینان پیدا کردید، می توانید شفابخشی های کوچک را انجام دهید. در این شفابخشی ها، انرژی را از طریق دستانتان به درون چاکراهای شخص مقابلتان هدایت می کنید. چاکراها مراکز انرژی اصلی محل اتصال انرژی در میدان انرژی هستند، و در وهله اول، شما با این مراکز کار می کنید. نقاطی وجود دارد که انرژی از آنها وارد بدن می شود، همچنین نقاطی در میدان انرژی که در آن اعمال انرژیکی حیاتی رخ می دهد. شما کف دستانتان را روی این نقاط می گذارید، به طوری که انرژی شفا بخش را از طریق دستانتان به شخص مقابلتان هدایت کنید. استفاده از موقعیت صحیح دستان نقش مهمی ایفا می کند.

هنگام تمرین فراخوانی انرژی و هدایت آن، چند نکته را مد نظر داشته باشید:

  1. حلقه، ساعت و جواهرات را قبل از درمان از دستانتان خارج کنید. همچنین بهتر است که دستانتان را بشوئید.

  2. اجازه ندهید شک وارد شود. انتظار داشته باشید و باور کنید که انرژی جاری می شود. نگران نباشید. انرژی وجود دارد و جاری می شود، فقط وقتی که شما اجازه دهید.

  3. دستانتان را بیش از حد فشار ندهید. ممکن است فکر کنید که بهتر است وقتی دستانتان را قرار می دهید آنها را فشار دهید، اما این طور نیست. فشار صفر با دستان جریان انرژی را ماکزیمم می کند.

  4. مقاومتی نسبت به جریان انرژی نداشته باشید. کانال کردن انرژی تمرین هوش نیست، تمرین رها شدن در انرژی است. تصور کنید که انرژی به درون شما وارد شده و از دستانتان خارج می شود. شما متوجه خواهید شد که اگر خودتان را رها کنید، انرژی به سادگی جاری می شود. تلاش نکنید که از زور استفاده کنید، فقط گشوده بمانید و در چشمان ذهنتان ببینید که انرژی در شما جاری می شود. یک نیت بدون تلاش نیز برای فراخوانی و هدایت انرژی کافی است.

هنگام هدایت انرژی، قضاوت نکنید که آیا درست انجام دادید یا نه، نگران نباشید، انرژی کار خودش را می کند. انرژی هوشمند است، یک انرژی آگاه است، و این توانایی را دارد که وارد شما شود، از طریق دستان شما منتقل شود. همه اینها بدون اجبار انجام می شود، انرژی به عنوان تجلی آگاهی، می دانید که چطور حرکت کند و به کجا برود. در عوض روی احساسی که جریان انرژی ایجاد می کند تمرکز کنید. اما نگران نباشید که چه احساسی ممکن است داشته باشید تنها از انرژی آگاه باشید. در شفابخشی، باید خودتان را فراموش کنید و با شخصی که روی او کار می کنید یکی شوید.

درباره ی مدیرکل

مطلب پیشنهادی

استفاده از سمبل ها در فراخوانی انرژی

برای اینکه بتوانید بهبودی موثر و قدرتمندی ایجاد کنید، باید بیاموزید مقدار انرژی شفابخش بیشتری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *