خانه / آموزه های خود برتر / مراقبه برای ارتباط با خود برتر

مراقبه برای ارتباط با خود برتر

داستان­های زیادی درباره­ تجربیات اسرارآمیز در مراقبه، دیدار فرشتگان، پیام های انتقالی، و علائم جادویی شنیده ­ایم، و بسیاری از ما آرزو داریم یک دستورالعمل شفاف از سطح آگاه وجودی مان دریافت کنیم. تمرینی که در اینجا ارائه می دهیم مراقبه برای ارتباط با خود برتر است.
مکتب های فکری بسیاری وجود دارد که توضیح می دهند چطور این کار را انجام دهید یا اینکه تلاش برای انجام این کار اصلا خوب است یا نه. به هر حال اگر احساس می کنید می خواهید خود برتر را بیابید، انواع مراقبه برای ارتباط با خود برتر یا مدیتیشن با چشمان بسته وجود دارد که می توانند کمک کنند.

ساکت کردن ذهن از طریق مراقبه

اولین قدم در برقراری یک ارتباط معنی دار این است که ساکت کردن ذهن از طریق مراقبه را انجام داده و بدنتان را آرام کنید. اگر یک نوع مراقبه را امتحان کنیم و در ما طنین ایجاد نکرده و انجام آن سخت باشد، بهترین کار این است که فقط یک روش دیگر را امتحان کنیم. روش های مراقبه بسیاری وجود دارد و همه آنها نیاز به این ندارند که ساکت بنشینید. می توانید یک مراقبه خاص با شما هماهنگی داشته و قدرتمند است را انتخاب کنید. برای بسیاری از ما مراقبه های صوتی ضبط شده به همراه راهنما می توانند تمرین ما را ساده تر و موثرتر کنند، به شرطی که با کسی که صحبت می کند احساس هماهنگی کنیم.
یک روش برای اینکه متوجه شویم چه کاری بهتر برای ما موثر است این است که سوال کنیم! اگر بخواهیم که به سمت روش مراقبه خاص خودمان هدایت شویم، سپس چند روز توجه کنیم، این روش همواره از طریق روح راهنما به ما داده خواهد شد، و وقتی پاسخ را دریافت کنیم، هیچ شک و شبهه ای در ذهن ما باقی نمی ماند. به نظر می رسد قانون سه در اینجا هم صدق می کند: روح راهنما کاری می کند که سه اتفاق همزمان غیرممکن برای ما اتفاق بیفتد تا به روش مورد نظر اشاره کند.

برآورد تجربه مراقبه

گاهی اوقات در مراقبه ها، وقتی که شروع به تمرین می کنیم، متوجه می شویم که خارج می شویم. احساس می کنیم از جسم فیزیکی فاصله گرفتیم، دقیقه ها یا حتی ساعت ها گذشته اما کاملا مطمئنیم که هنوز به خواب نرفته ایم. این تجربه مراقبه یک اتفاق معمول است که در حین مراقبه برای افرادی که به صورت منظم مراقبه می کنند می افتد.
اما حالت ذهنی که می­خواهیم در آن مراقبه خود برتر را تمرین کنیم حالتی با اوج آگاهی است که از فوق هوشیاری برخاسته می شود نه عدم آگاهی. بسیاری از افرادی که مراقبه می کنند به راحتی می توانند به این حالت برسند.
پس در انجام مراقبه های خود برتر بهترین کار این است که ابتدا تمرین های مراقبه آسان مختلف برای آرام کردن ذهن و بدن را انجام دهیم.
زمان مشخصی برای رسیدن به این ارتباط با خود برتر وجود ندارد. اما یک اتصال واقعی و فوق العاده اغلب زمانی رخ می دهد که انتظار و کوشش را کنار بگذاریم و فقط این مراقبه ها را انجام دهیم. آن زمان است که خود برتر می تواند راهی برای برقراری ارتباط با ما پیدا کند. مدت زمانی که برای هر فرد نیاز است تا به این حالت برسد متفاوت است. اما بجویید، حتما پیدا می کنید. اگر ادامه دهید کانال نهایتا باز خواهد شد. تا به حال هیچ کس نا امید نشده است.

عشق در جایگاه اول است

اگر واقعا بخواهیم با خود برتر ارتباط برقرار کنیم، باید بیاموزیم که خودمان را در جایگاهی دوست داشتنی قرار دهیم. تا زمانی که نتوانیم عشق به خودمان را احساس کنیم، کاملا در این تمرین معنوی موفق نخواهیم شد.

مراقبه برای ارتباط با خود برتر

مراقبه برای ارتباط با خود برتر

این تمرین با چشم بسته انجام می شود، و بعد از اینکه به سکوت ذهنی و آرامش فیزیکی رسیدیم آغاز می شود. می توانیم راهنماهای خودمان را فرا بخوانیم که در این چنین فرایندهایی همراه ما بوده و به کمک کنند.
 1. تصور کنید که یک کپی کوچک شده از خودتان هستید و درون سر خودتان قرار دارید؛ اما یک “نسخه برتر” هستید. شما با نور سفیدی می درخشید.
 2. خودتان را ببینید یا احساس کنید یا تجسم کنید که از قفسه سینه تان تا نقطه ای کمی پایین تر از ناف به پایین می آیید. در آنجا اتاقی برای شما وجود دارد، وارد آن شوید.
 3. اینجا، درون این اتاق، ناگهان خودتان را می­بینید که لباس سفید پوشیده­اید، و متوجه یک میدان چرخنده­ ی قرمز می­شوید که زیر پایتان در حال بزرگ شدن است. مانند یک آتش به نظر می­رسد، اما نمی ­سوزاند. سرعت چرخش آن سریع­تر و سریع­تر می­شود.
 4. همان طور که این میدان به چرخش ادامه می دهد، نیروی آن شما را بالا می برد. همان طور که خیلی آرام در بالای این میدان چرخنده نگهداشته شده اید، احساس کنید که از بدنتان بالا می روید و از چاکرای تاجتان خارج می شوید.
 5. آنقدر بالا می روید که می توانید بدن فیزیکی تان را آن پایین ببینید، و همین طور جایی که بدنتان نشسته است. سپس به نقطه ای برسید که درختان، خانه ها، ماشین ها تبدیل به نقطه های کوچکی در پایین شوند. و بعد از آن، تنها نقاط جغرافیایی بزرگ قابل دیدن هستند، و شما انحنای زمین را می بینید. همین طور به بالا رفتن ادامه دهید تا زمین نیز تبدیل به نقطه ی کوچکی شود. شما از سیاره ها منظومه شمسی عبور می کنید و فراتر می روید، و همواره صفحه قرمز آتشین زیر پایتان در حال چرخش است.
 6. حال آگاه می شوید که به سمت یک ستاره که هسته مرکزی وجودتان است در حرکت هستید. شاید در این عالم باشد یا در عالمی دیگر. شاید در یک فضای بی زمان فراتر از تمام جهان­ها باشد. اما جوهره­ ی درونی شما می داند چطور شما را آنجا ببرد. احساس کنید که آنقدر به دوردست حرکت می کنید تا اینکه در نهایت به این ستاره می رسید.
 7. حال شما در فضا شناور هستید، و خیلی راحت در بالای صفحه ی چرخنده تان متعادل نگه داشته شده اید، و این ستاره با شما صحبت می کند. شاید کلمات را بشنوید یا نه. شاید اطلاعات بعدا هر زمان که نیاز بود برایتان بارگذاری شود. شاید تصاویری را ببینید، یا احساس غیر قابل توصیف عشق و یگانگی با هسته وجودی تان را احساس کنید. می توانید هر چقدر که دوست داشتید در ستاره تان باقی بمانید.
 8. وقتی زمان برگشتن رسید، می توانید سریع تر از زمانی که به بیرون رفتید حرکت کنید، اما از تمام مراحل عبور کنید، وارد زمین شوید، وارد چاکرای تاجتان شوید و وارد اتاق کوچک، لباس سفید را خارج کنید، به ستون فقرات برگردید، سپس یک بار دیگر به خودتان در حال مراقبه برگردید.
 9. اگر راهنمایانتان را فراخوانی کرده اید، خوب است که به خاطر حضورشان و کمک به شما از آنها تشکر کنید. سپس وقتی آماده شدید، چشمانتان را باز کنید.

نتیجه

این سفر طولانی به سمت مرکز ستارگان (یا هر نوع دیگری مانند جنگل، جاده یا گذرگاه نور و غیره) باعث می شود  هدایا و ارتباطاتی از خود برتر دریافت کنید و پیامهایی که نیاز دارید بشنوید. هرچه که به شما داده شود همواره مثبت خواهد بود. گاهی جواب های روشنی می گیریم، و گاهی نمی دانیم معنی آن پیام ها چیست تا وقتی که زمانش برسد. این مراقبه برای ارتباط با خود برتر بسیار آسان و در عین حال موثر است، آن را روزانه انجام دهید تا پیوند قوی تری ایجاد کنید.

درباره ی مدیرکل

مطلب پیشنهادی

خود برترتان را با خود همراستا کنید

  خود برترتان را با خود همراستا کنید امروزه مردم بسیاری در دنیا کورکورانه می …

4 دیدگاه

 1. این مراقبه تعداد دفعات خاصی داره !?…برای بالابردن سطح ارتعاشاتمون چه کاری رو پیشنهاد میکنید !!?

  • انجام مراقبه تعداد دفعات نداره و خوبه که به یک تمرین روزانه همیشگی تبدیل بشه. حتی اساتید معنوی بزرگ هم هر روز مراقبه میکنن تا سطح ارتعاششون رو روز به روز بالاتر ببرند. در مراقبه ذهن آروم میشه و ذهن آروم میتونه جایگاه خداوند و پیامهای معنوی باشه. ما به دلیل شلوغی ذهنمون و افکار طولانی نمیتونیم با عوالم معنوی ارتباط داشته باشیم. مراقبه این امکان رو فراهم میکنه. البته همون طور که با یک بار ورزش کردن بدن متناسب نمیشه، با یک تمرین مراقبه هم اتفاق خاصی نمیفته و باید تکرار بشه

 2. این مراقبه چه نتایجی به همراه داره !?

  • همون طور که از اسمش مشخصه برای برقراری ارتباط با خود برتر هست. به مرور که این ارتباط قوی تر بشه میتونید سوالاتتون در هر زمینه از زندگی را در مراقبه از خود برترتون بپرسید و پاسخهای روشن دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *