خانه / هیلینگ / استفاده از سمبل ها در فراخوانی انرژی

استفاده از سمبل ها در فراخوانی انرژی

برای اینکه بتوانید بهبودی موثر و قدرتمندی ایجاد کنید، باید بیاموزید مقدار انرژی شفابخش بیشتری را فراخوانی کنید. در مقالات قبل در مورد فراخوانی انرژی با “دیدن” از طریق چشمان ذهنتان توضیح دادیم. استفاده از سمبل ها در فراخوانی انرژی، به دریافت انرژی بیشتر کمک می کنند. سمبل ها استفاده های دیگری نیز داند، مثلا پاکسازی انسدادها و چاکراها. آنها ابزارهایی برای متمرکز کردن انرژی هستند.

سه سمبل اصلی را در این سطح استفاده می کنیم: دایره، مثلث، ستاره. این سمبل ها ساده و ابتدایی هستند، اما به ماهیت ابتدایی کل هستی مربوط هستند، همین به آنها قدرت می بخشد. بشریت از ابتدا یک درک ذاتی از قدرتهایی که در دنیای فیزیکی در گردش است، از ماهیت قدرتهایی که هستی را ممکن کرده اند و از قدرتهایی که هر چیزی را می سازند و به آن شکل می دهند، داشته اند. این درک ذاتی شکل این قدرتها را شناسایی می کند، و در چشمان ذهن، این سمبل ها شکلی به عنوان نماینده برخی از این قدرتهای ابتدایی و بنیادی خلقت به خود می گیرند.

این سمبل ها صرفا اشکال فیزیکی نیستند، آنها سمبلهای جهانی هستند که تناظر با الگوهای جهانی انرژی هستند. در هر سمبل جوهره ای وجود دارد که به آن شکل پیوند می خورد. در این جوهره، نمودی از روشی که انرژی از آن طریق در دنیای فیزیکی ما جاری می شود، وجود دارد، انرژی که در کار درمان بسیار موثر است.

شاید برایتان جالب باشد که در مورد مفهوم جوهره ی درونی هر یک از این سمبل ها، که نماد الگوهای انرژی مخصوص آنها هستند چیزهایی بدانید. البته درک واقعی این سمبل ها فراتر از تعریفاتی است که اینجا ارائه می دهیم.

استفاده از سمبل ها در فراخوانی انرژی

 

دایره:

منظور از دایره، محیط دایره است (نه داخل آن). دایره نماد کلیت، نیروی حیات تمام نشدنی، و یگانگی خلقت، و ابتدا و انتهای همه چیز است. دایره با “کلیت” همسو می شود. کامل است و همه چیز را احاطه می کند. همچنین بیانگر دوگانگی هم هست، درون و بیرون، اما با کمال خود نشان می دهد که این دوگانگی ظاهری، خودش را درون یک یگانگی، و یک وجود، یکی می کند.

در هیلینگ، فرد اغلب با انرژی های مجزا (قطبی) کار می کند، انرژی هایی که کاملا متصل یا هماهنگ نیستند. دایره نه تنها انرژی های قطبی را فراخوانی می کند؛ بلکه آنها را به سمت هم کشانده و یکی می کند. وقتی در ابتدای درمان انرژی فراخوانی می شود، انرژی حیات از زمین و از همه جا گرفته می شود، و با استفاده از نیروی حیات بدن برای دریافت انرژی حیات سراسری، این دو انرژی با هم مواجه می شوند. دایره از انرژی که در بدن هست استفاده می کند تا انرژی که همه جا در اطراف هست دریافت کند. دایره باعث گشایش روح، و یک هماهنگی متعادل بین روح و زمین می شود.

استفاده از سمبل ها در فراخوانی انرژی

مثلث:

مثلث، که محیط یک مثلث متساوی الاضلاع (نه درون آن) است، سمبل نفوذ به سطوح بالاتر هستی است. ذهن را به روی سطوح بالاتر بیدار می کند. مثلث به سمت بالا اشاره می کند، و این دنیا را به عوالم بالاتر متصل می کند. هدف آن رشد معنوی و صعود به بالاتر از دنیا، به سمت آزادی معنوی و خودبیانگری است. مثلث نماد عروج است، نشان دهنده آگاهی افزاینده و وسیع، و یک درک خالص از ارتعاشات بالاتر است: عروج به یک سطح بالاتر هستی.

وقتی در هیلینگ استفاده می شود، اوج می گیرد تا انرژی را به سمت بالا و سطوح بالاتر هدایت کند، و انرژی شفابخش را به ارتعاش بالاتری ببرد. این باعث می شود انرژی شفابخش تاثیر قدرتمندتر و خالص تری داشته باشد، و حساسیت درمانگر را به انرژی افزایش می دهد.

استفاده از سمبل ها در فراخوانی انرژی

 

ستاره:

یک ستاره وجهی منظم (که درون آن پر شده)، تمرکز انرژی بین این دنیا و عوالم بالاتر است. کانالی بین دنیای فیزیکی و قلمرو وجودی خالصی است که منبع و جوهره ی زندگی ماست.

۵ راس آن به بیرون و ۵ راس آن به درون اشاره می کنند، که متناظر است با استفاده ی آن برای انرژی بین این دنیا و سطوح بالاتر. می تواند برای جذب و متمرکز کردن انرژی از یک سطح بالاتر به این دنیا استفاده شود، و این قدرت را دارد که اغتشاشات موجود در جریان انرژی میدان انرژی انسانی را اصلاح کند. ستاره به عنوان کانالی بین دنیای فیزیکی و قلمرو خالص روح، در درمان چاکرای هفتم نیز موثر است.

ستاره فراتر از زمین است، جایی که هیچ آغاز و پایانی نیست، در یک هستی وسیع تر، و شاید فراتر از هستی. ستاره نماد خود برتر و تمامیت وجود ماست. ستاره کانالی به قلمروی فراتر از زمان و مکان است. ستاره نور بالای سر ما و درون ماست، و به درک ابدیت منتهی می شود.

تصویر سازی برای هدایت انرژی و استفاده از سمبل ها در فراخوانی انرژی

یک درمانگر با استفاده از این سمبل ها می تواند انرژی را هدایت کند و میدان انرژی بیمار را شفا دهد. توانایی این سمبل ها در هدایت انرژی، با تجسم و تصویر سازی فعال می شوند.

مدیتیشن زیر می تواند دستورالعملی برای تصویر سازی این سمبل ها به شما بدهد:

خیلی راحت با چشمان بسته بنشینید، و در ذهنتان به دنبال سکوت، آرامش بگردید. در ذهنتان یک دایره را تصور کنید. صرفا به آن فکر نکنید یا فقط تظاهر نکنید که دایره را می بینید، بلکه با ذهنتان شکل دایروی آن را احساس کنید. از خودتان بپرسید، اگر آن شکلی بودم چه احساسی داشت؟ احساس کنید که شما دایره هستید، اگر احساسات و افکار دیگری وارد شدند، آنها را رها کنید، اجازه دهید آنها بی اهمیت شوند و تمرکز و آگاهی تان را تنها به شکل دایروی خود دایره برگردانید. سعی کنید با دایره ادغام شوید، تمام احساساتتان را ببینید و وارد دایره شده و با آن یکی شوید. اگر متوجه شدید که دارید به دایره فکر می کنید، دست از فکر کردن بردارید و فقط با آن یکی شوید. اگر متوجه شدید فقط دارید تظاهر می کنید که یک دایره را می بینید، قسمت بصری آگاهی تان از دایره را رها کنید، قسمتی از آگاهی تان که آن را می بینید، گویی دارید از چشمانتان استفاده می کنید را رها کنید، فقط به آن تبدیل شوید. آن را بدون هیچ تلاشی احساس کنید. همین طور به حس کردن خودتان به عنوان یک دایره ادامه دهید، سپس در انتها این حس را متوقف کرده و با چشمان بسته لحظه ای تامل کنید.

این تمرین را برای دو سمبل دیگر نیز تکرار کنید تا حس آنها را به دست بیاورید. برای مثلث فقط محیط آن احساس می شود، اما ستاره به عنوان یک شکل تو پر با راس هایش باید احساس شود.

درباره ی مدیرکل

مطلب پیشنهادی

چگونه میدان انرژی اطراف بدن دیگران را احساس کنیم

بعد از اینکه توانستید میدان انرژی ساطع شده از نوک انگشتانتان را با تمرین احساس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *